Konulara Gelen Alakasız Cevaplar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açtığınız konu nesnel ve kesin cevapları olan bir şey değilmiş. Hatta komik ve saçma cevaplar gelmesi çok muhtemel konulardan biriymiş. Alakasız cevap olmuyor, siz onlara zemin hazırlamış oluyorsunuz. Olaya bağlantılı ve çağrışım yapan dallarına kayıyor mesajlar. O konuya gelip de “i5 10400 yerine R5 3600 alın” yazsaydı biri işte o gerçekten alakasız bir mesaj olurdu o konu için.

Ondan önceki konu, lütfen dikkat çekmeyin. Araplar havalı mıdır konusu. Hint konusunda kültürden bahsedilebilir, bir şey demedim?

İnsanlar benim konuma cevap vermemekte özgür, onları zorlayan bir şey yok. Cevap vereceklerse de adam akıllı cevap versinler, saçma şeyler konuşmasınlar.

Ayrıca özgürlüğümüzden şüphe ederseniz Buradan anayasamızı okuyarak özgür olduğumuza emin olabilirsiniz.

Benim konumda başkasıyla sohbet ediliyorsa sorun var, gitsin mesajlaşsın neden benim konumda bana boş yere bildirim geliyor, bende boş yere cevap gelmiş diye hevesleniyorum?

Dostum şaka mı yapıyorsun? Burası bir sosyal alan sizin konunuzda neden sadece sizinle iletişim halinde olunmak zorunda? Hangi foruma giderseniz gidin insanlar sadece sizinle iletişim kurmayacaktır. Sosyal'de cagannnn adlı kullanıcının konularına adam gibi cevap versinler diye bir kural göremiyorum yazılı olarak.

Dediğim gibi insanların cevap vermek gibi bir zorunluluğu olmadığı gibi sizinde konu açma zorunluluğunuz yok. Eğer siz özgürce konu açabiliyorsanız, insanlarda özgürce yorum yapabilirler(alakalı veya alakasız fark etmez). Sadece sizin açtığınız konuya özel bir durum değil diğer konulardada insanlar kendi aralarında konularda etkileşime geçebilirler.

Öncelikle terbiyenizi takının, boş yapma falan ayıp oluyor. Ben sadece senin gibi gereksiz mesaj atan arkadaşların cezalandırılmasını istiyorum, düzgün bir cevap vermek yerine tartışma çıkartmak? Linçlemeye çalışmak veya.

Kültür, bir milletin maddi ve manevi değerlerinin bütününe denir. Burada “maddi değerlerden” kastımız, bir milletin yeme, içme, yaşama, geçimini sağlama gibi etkinliklerini kapsamaktadır. “Manevi değerler” ise, milletin duygu, düşünce, ahlak, gelenek ve göreneklerini içeren özellikleridir.
Dediğim gibi yaşamı vs. Tip, ad gibi şeyler kültür değildir. Okuyun gelin.
Geçimini nasıl sağladığı kültürün parçası oluyor da isimleri nasıl olmuyor?

Bu size son cevabım olacak.
Forum sizin düşünecelerinize ya da isteklerinize uygun olmak zorunda değil. Çok istiyorsanız kendiniz bir forum açıp orada egonuzu istediğiniz gibi tatmin edebilirsiniz ama burada kurallara uyduğu sürece herkes istediğini yapabilir. Sizin rahatsız olmanız durumu değiştirmez. Kurallara uygun olmadığını düşünüyorsanız raporlayabilirsiniz. Uygun değilse ceza alır olur biter.
Bakın siz anlamıyorsunuz, illa yanlış tarafından anlıyorsunuz olayı. Forum benim düşüncelerime uyumlu olmak zorunda değil zaten öyle bir şey yok. Ben diyorum ki açtığım konudan cevap isterim. İnsanların saçma sapan siyaset tartışmalarını değil.
Dostum şaka mı yapıyorsun? Burası bir sosyal alan sizin konunuzda neden sadece sizinle iletişim halinde olunmak zorunda? Hangi foruma giderseniz gidin insanlar sadece sizinle iletişim kurmayacaktır. Sosyal'de cagannnn adlı kullanıcının konularına adam gibi cevap versinler diye bir kural göremiyorum yazılı olarak.

Dediğim gibi insanların cevap vermek gibi bir zorunluluğu olmadığı gibi sizinde konu açma zorunluluğunuz yok. Eğer siz özgürce konu açabiliyorsanız, insanlarda özgürce yorum yapabilirler(alakalı veya alakasız fark etmez). Sadece sizin açtığınız konuya özel bir durum değil diğer konulardada insanlar kendi aralarında konularda etkileşime geçebilirler.
O zaman ben de size yorum yapıyorum: Siz tıpkı diğerleri gibi hepiniz konuyu yanlış tarafından görüyorsunuz, saçma cevaplar veriyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı