Konumumu Çin'e çeviren VPN var mı?

Sağlam bir şey istiyorsanız nord VPN kullanabilirsiniz (ücretli)
1 kere kullanacağım zaten. Ücretsiz lazım bana.
İtemSatış'tan Prime hesap aldım 52 TL'ye 1 buçuk aydır kullanıyorum hesabın para birimi yen ve GTA V ¥ 118.50 ancak konum Çin. Bunu nasıl yapmayı becermişler? Başka bir çinliden mi almışlar? Aldılar diyelim oyunlar neden ucuz. Japon VPN' i ile denedim aynı fiyata geliyor.

1 kere kullanacağım zaten. Ücretsiz lazım bana.

Hocam birçok VPN var Chrome eklentisi olarak da neden Çin'e bağlanmak istediniz orada her şey yasak diye biliyorum insanlar wp veya diğer uygulamalari kullanmak için Çin'de VPN'e bağlanmak zorunda çünku Çin'de çalışmıyor ve Çin VPN'lere yaptırım uyguluyor.

Hocam birçok VPN var Chrome eklentisi olarak da neden Çin'e bağlanmak istediniz orada her şey yasak diye biliyorum insanlar wp veya diğer uygulamalari kullanmak için Çin'de VPN'e bağlanmak zorunda çünku Çin'de çalışmıyor ve Çin VPN'lere yaptırım uyguluyor.
Steam için Çin VPN'i ihtiyacım var.

Çin vatandaşı olmadan Çin kartini nasıl buldunuz umarim çalıntı kart ile iş yapmıyorsunuzdur.
Bir de para birimi yen japon yeni.

Kardeşim bu seni ilgilendirmez. Çalıntı kart falan değil bende var Çin kartı da yok bir şekilde bugunu buldum karışmazsan sevinirim. Ben her şeyi bilerek yapıyorum bu işi. VPN önerisi istedim benim bildiğim şeyi bana satıyorsun.

Geri
Yukarı