Konya Selçuk Üniversitesi nasıldır?

TEKNOLOJİPEREST

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Seneye YKS'ye gireceğim. Çizgi film ve animasyon bölümü okumak istiyorum.
Konya Selçuk Üniversitesi nasıldır okunur mu sizce?
Bu bölümü okuyacağım ekstra Burdur ve İzmir 9 Eylül var.
Devlet üniversitesinde okuyacağım. Vakıf olmaz maalesef.
Burdur'da okunmaz, İzmir güzel olabilir fakat durumuma baktığımda tek uygun yer Konya gibi.
İstanbul vs imkansız durumumdan dolayı.
Önerilerinizi bekliyorum.
Sosyal medyada gördüğünüz saçma sapan Konya muhabbetini bir kenara bırakarak yorum yapmanızı rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seneye YKS'ye gireceğim. Çizgi film ve animasyon bölümü okumak istiyorum.
Konya Selçuk Üniversitesi nasıldır okunur mu sizce?
Bu bölümü okuyacağım ekstra burdur ve İzmir 9 Eylül var.
Devlet üniversitesinde okuyacağım. Vakıf olmaz maalesef.
Burdur'da okunmaz, İzmir güzel olabilir fakat durumuma baktığımda tek uygun yer Konya gibi.
İstanbul vs imkansız durumumdan dolayı.
Önerilerinizi bekliyorum.
Sosyal medyada gördüğünüz saçma sapan Konya muhabbetini bir kenara bırakarak yorum yapmanızı rica ederim.
Samimi olmak gerekirse okuduğun bölümün geleceği sıfır. Okumuş olmak için okuyanlarla dolu ortalık. Selçuk Üniversitesi'nde okumuş biriyim. Konya insanıyla ilişiğiniz olmazsa rahattır. Yani tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz bilemedim ama düşündüğünüz bölüm beş para etmez onu söyleyebilirim. Adalet okumaya çalışın okuyabilirseniz.

Selçuk üniversitesinden mezunum hocam. Üniversite ve kampüs iyidir güzeldir ama biraz da şehirden ne beklediğinize bağlı. Üniversite tarafı tamamen öğrenciler için. Tramvayla ulaşım çok kolay ve ucuz. Üniversiteye yakın Bosna Hersek var öğrencilerin hepsi orda takılır ihtiyaciniz olan her şey orada mevcut ama aktivite az yani. Ne beklediğinizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Üstteki hocamın dediği gibi de insanına pek bulaşmayın. Üniversite tarafında insanıyla pek işiniz olmaz zaten.

Selçuk Üniversitesi iyidir, beklentileri karşılar. Şehir yeterli ve ulaşımı da ucuz oldukça. Yurt durumunu bilemiyorum da sanırım kampüsün içinde vardı yurt ve fakültenin önüne kadar giden tramvayı da var. Tramvay kampüsün içine kadar giriyor, ulaşım yönünden sorun yok.

Selçuk üniversitesinden mezunum hocam. Üniversite ve kampüs iyidir güzeldir ama biraz da şehirden ne beklediğinize bağlı. Üniversite tarafı tamamen öğrenciler için. Tramvayla ulaşım çok kolay ve ucuz. Üniversiteye yakın Bosna Hersek var öğrencilerin hepsi orda takılır ihtiyaciniz olan her şey orada mevcut ama aktivite az yani. Ne beklediğinizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Üstteki hocamın dediği gibi de insanına pek bulaşmayın. Üniversite tarafında insanıyla pek işiniz olmaz zaten.
Normal yaşantısı olan biriyim.
Kötü alışkanlığım yok.
Sadece yemek yemeye kıyafet almaya kahve çay içmeye kitap almaya teknolojik aletlere bakarım.

Samimi olmak gerekirse okuduğun bölümün geleceği sıfır. Okumuş olmak için okuyanlarla dolu ortalık. Selçuk Üniversitesi'nde okumuş biriyim. Konya insanıyla ilişiğiniz olmazsa rahattır. Yani tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz bilemedim ama düşündüğünüz bölüm beş para etmez onu söyleyebilirim. Adalet okumaya çalışın okuyabilirseniz.
Geleceği 0 değil hocam araştırdım.
Bu bölümün işi icin eleman arıyorlar zaten.
Hem sadece animasyon yapılmıyor mezun olunca. Grafik tasarım,reklam yapma,animasyon ve daha birçok şey içinde bulunuyor.

Normal yaşantısı olan biriyim.
Kötü alışkanlığım yok.
Sadece yemek yemeye kıyafet almaya kahve çay içmeye kitap almaya teknolojik aletlere bakarım.

Geleceği 0 değil hocam araştırdım.
Bu bölümün işi icin eleman arıyorlar zaten.
Hem sadece animasyon yapılmıyor mezun olunca. Grafik tasarım,reklam yapma,animasyon ve daha birçok şey içinde bulunuyor.
Siz bilirsiniz ama onların yarısını okula gitmeden yapabiliyorum. Okuluna gerek yok diye düşünüyorum. Size çok uygun bir şehir olur o zaman Konya. Selçuk Türkiye'deki birçok üniversiteden de iyidir.

Ogrencilik hayatinizda maddi olarak (kira hakkinda bir fikrim yok) sikinti cekmeden yasayabileceginiz bir sehir. Universitenin hocalari kaliteli ve kampusu guzel. Ulasimi cok rahat ve tramvay hatlari oldukca sık. Sizi uzecegini dusunmuyorum.

Merhaba. Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin konum ve eğitim olarak fena olmadığını biliyorum. Adalet bölümü gibi iş imkanı kısıtlı bölümleri önerip Çizgi Film ve Animasyon bölümünü küçümseyenlere bakmayın. Bu arada Adalet bölümü mezunu olmadan kâtip olunabiliyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı