Çözüldü Konya/Selçuklu bölgesine GigaFiber gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu yılın başında Technopat ile Turknet CEO'su görüşme yaptığında 2022 yılı için yanlış hatırlamıyorsam 20 il planladıkları belirtilmişti. Geçenlerde baktığımda bu sene yalnızca Çanakkale'nin eklendiğini gördüm. Ben de Konya'ya gigafiber bekliyorum ama çalışmaları oldukça yavaş ilerliyor. Kablonet 1000/100 paket sundu bile (biraz tuzlu ama olsun).

Merhaba, Istanbul Ataşehir Esatpaşa'ya getirmeyi düşünüyor musunuz?
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için liste bilgisi veremiyoruz. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 🌸

İzmir/Bostanlı gigafiber gelecek mi?

istanbul küçükçekmece söğütlüçeşme mahallesi planlar arasındamı gigafiber
Merhaba, planlı bölgeler listesi paylaşılmamaktadır. Sitemiz üzerinden adresi iletebilirsiniz, bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Konya Selçuklu Erenköy Mahallesi planlı bölgede mi?
Merhaba, planlı bölgeler listesi paylaşılmamaktadır. Sitemiz üzerinden adresi iletebilirsiniz, bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Geri
Yukarı