Konya'da ölücülerin çok fazla olması

Arkadaşlar size yaşadığım bir şeyi anlatmak istiyorum. Konya'da yaşıyorum geçen haber izlerken dolara baktım arttığını görünce hemen elimdeki Low-med sistemimi satayım dedim. Siz benim Low-med dememe bakmayın ben bayağı alçakgönüllüyümdür. Sistemimi de yazıyorum bana hak vereceksinizdir mutlaka. Bir de herkes RGB falan diyerek 200 300 daha fazla falan istemiş ayıptır yani insanları dolandırmak istiyorlar. Birisi geçen mesaj yazdı işte Letgo'da. Hiç ekonomi dolar molar bilmiyor gibiydi. Adama 4500 diyorum sıfırı 4250 diyor. Aşırı sinirlendim falan en son küfredip engelledim işte. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sistemim:
R5 3600 (son modeldir, 2000 TL, zamanında ben 240 dolara almıştım.)
MSI A320 (düşük demeyin OC yapılmayacak zaten işlemci çok iyi, 500TL)
MSI GTX 1050 Ti (işte olay burada kopuyor. Ya bana gelmiş RTX 5500 toplanır diyor. Benim ekran kartım MSI daha ne kadar iyi olabilir. Sadece kart zaten 2000 lira alışveriş sitelerinde)
Tauro m Plus 700W Plus (bu güç kaynağı çok güçlüdür aldığımdan beri sonuna kadar kullanıyorum hiç sıkıntı çıkarmadı)
Şık bir Casper kasa (RGB'li dandik kasa değil yani)
500GB HDD.

Düşüncelerinizi merak ediyorum. Parça parça toplayınca ben 7500-8000 lira tutuyor. Bana gelmiş fiyatı düşür diyor ya.

Not: Mizah konusudur. Konya’dakilerin Saçma 2. El Fiyatları - Technopat Sosyal

Birader kusura bakma da sen adami dolnadirmaya calismissin sanki.

Geri
Yukarı