Konya'da ölücülerin çok fazla olması

GTA 5 mi açıyor? Helal olsun zahmet oldu biraz. Baya zorlanmıştır.

Hocam hiç zorlanmaz vallahi taş gibi makine.

Ya hocam ne iddialaşıyorsunuz. 4, 5K'ya oyun için 0 daha iyi sistem toplanır. Bu kadar.

Toplayabileceğiniz sistem bundan daha iyi olur mu? Sanmam...

Ne fiyasi dusurmesi? 4000TL bu sistem için az bile. Gormuyor musun MSI yaziyor?

Diyorum dinletemiyorum işte...

Evet dalga geçiyorum nasıl anladınız. 1050 Ti devri bitti artık.

Hocam efsaneler ölmez. Bilin istedim.

2 Ihtimal var. Ya konu troll. Ya da açan arkadaş velet. Bak kardeşim.
1- GTA 5 2013 yılında çıkmış bir oyun ve 2020 yılında GTA V açan bilgisayar sırf GTA V açıyor diye 4.5k etmez.
2- Ekran kartının markası o ekran kartını Ultra süper übersonik bir ekran kartı yapmaz. Fabrika çıkışı O.C. Edition olsa bile o kart 1050 Ti yani RX570-580 değil. 2000 TL olması kart çok iyi olduğundan değil stok azlığından kaynaklı. 1650 çok daha iyi ve daha ucuz bir model mesela.
3- Ikinci el değerlerini güncel sıfır fiyatları üzerinden 100-200 lira daha aşağısını yazarak belirleyebilirsin. Mesela o anakart taş çatlasa 400 TL eder. A320 çip bir anakarta 500 verecek adam üstüne koyar gider B450 alır.
4- 3600X işlemcine vurgu yapmışsın. Parça satışı yapmadığın sürece değeri yok. Zira 3600'den tek artısı O.C. Performansı. O anakart ile zaten O.C. Edilemez o işlemci.
Sisteminin Max ederi 4000-4200 falan. Gonyalılar yha deyip ağlama boş yere.

Velet falan ayıp oluyor. GTA 5 kötü oyunsa neden Online'ında hala insan var.
Ben ekran kartımın ultrasibersoniküber olduğunu düşünüyorum. İyi güç veriyor. Anakart çok iyidir RAM falan destekler. İşlemcim de iyidir. Gonyalılar hep böyle ama.

@White Chocolate Mocha hocam vallahi burada da kazandınız savaşı :D.

Paylaştığım konu bu kadar ilgi gördüyse ne mutlu bana. 🙂
Sevdiyseniz daha çok Letgo yazışmam var, Konya gibi cahil memleketinde doğmuş büyümüş adamım. 😀

:D Allah sabır versin. Roleplay'ini yapmak bile zordu. Herkes çıldırıyor falan. Bu çıldırmadan ben de nasibimi 1 saatlik bağlaç uyarması yiyerek aldım :D.

Geri
Yukarı