Konya'da trafik kazası: 2 ölü, 2 yaralı

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Konya'nın Doğanhisar ilçesinde 4 gencin bulunduğu otomobil bariyerlere çarparak taklalar atarak devrildi.

Sürücüsü henüz belli olmayan 41 RK *** plakalı otomobil, Doğanhisar - Hüyük karayolu üzerinde seyir halindeydi. Otomobil, Yenice Kavşağı üzerinde kontrolünü kaybederek devrildi. Kazada araçtaki Muhammet İ. (16) ile Furkan A. (16) olay yerinde hayatını kaybetti. Diğer 2 genç olan Hasan D. (16) ve Berke K. (16) ise yaralı bir şekilde sağlık ekipleri tarafından Doğanhisar Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılara ilk müdahale sonrası Doğanhisar Devlet Hastanesinde yapıldı, ardından Konya'daki başka bir hastaneye sevk edildi. 2 gencin de durumunun ağır olduğu belirtildi.

Technopat_Haber_Konyada_Trafik_kazasi_2_olu_2_yarali.jpg

Arkadaşlar, bu yaşlarda hepimizin kanı çok hızlı akıyor. Araba veya motor kaçıracaksanız veya sürecekseniz rica ediyorum hız yapmayın, doğru düzgün sürün. 4 tane 16 yaşındaki gencecik çocuklar, ailelerinin durumunu düşünün. Kendinizi, sevenlerinizi, ailenizi düşünün.

Bende yılbaşı gecesi arabayı kaçıracaktım, hevesim kaçtı. :D

Mevzunun Konya ile alakası yok arkadaşlar. Her şehirde arabayı kaçıran gençlerin olduğunu ve bunların kaza yaptığını görebilirsiniz.

Yaşlar küçük araçlar hızlı. Bizde geçtik oralardan ama biraz bilinçli davranış göstermeniz gerekiyor. Sonları kötü olmaz umarım.
İkisi vefat etmiş hocam, ikisi de ağır yaralı. İnşallah ikisi de ölmez.

Konya'nın doğanhisar ilçesinde 4 gencin bulunduğu otomobil bariyerlere çarparak taklalar atarak devrildi.

Sürücüsü henüz belli olmayan 41 rk *** plakalı otomobil, doğanhisar - hüyük karayolu üzerinde seyir halindeydi. Otomobil, yenice kavşağı üzerinde kontrolünü kaybederek devrildi. Kazada araçtaki Muhammet'i. (16) ile Furkan'a. (16) olay yerinde hayatını kaybetti. Diğer 2 genç olan Hasan D. (16) ve berke k. (16) ise yaralı bir şekilde sağlık ekipleri tarafından doğanhisar devlet hastanesine kaldırıldı. Yaralılara ilk müdahale sonrası doğanhisar devlet hastanesinde yapıldı, ardından Konya'daki başka bir hastaneye sevk edildi. 2 gencin de durumunun ağır olduğu belirtildi.

Eki Görüntüle 1614027

Arkadaşlar, bu yaşlarda hepimizin kanı çok hızlı akıyor. Araba veya motor kaçıracaksanız veya sürecekseniz rica ediyorum hız yapmayın, doğru düzgün sürün. 4 tane 16 yaşındaki gencecik çocuklar, ailelerinin durumunu düşünün. Kendinizi, sevenlerinizi, ailenizi düşünün.

Bende yılbaşı gecesi arabayı kaçıracaktım, hevesim kaçtı. :D

Ah bu Need for Speed sevdası hala kendilerini oyunda sanıyorlar.

Geri
Yukarı