Kopan internet kablolarını Türktelekom yeniden çekmiyor

Kasırga Burda

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben daha yeni köye taşındım ve burada internet altyapısını iş makineleri yanlışlıkla kopardı. Türk Telekom yetkililerini arayınca ilk 6 ay dediler sonra 24 ay dediler. Çok sıkıldım bu durumdan buna nasıl bir çözüm bulabilirim?

Arkadaşlar ben daha yeni köye taşındım ve burada internet altyapısını iş makineleri yanlışlıkla kopardı. Türk Telekom yetkililerini arayınca ilk 6 ay dediler sonra 24 ay dediler. Çok sıkıldım bu durumdan buna nasıl bir çözüm bulabilirim?

BÇamlıca'da oturduğu zamanlardan bir olay aklıma geldi.

Yine seçim dönemi idi ve Telekom çalışanları apartmandaki kabloları darmadağın ve kutu dışında olacak şekilde bırakmışlardı. Söktükleri kapağı da yerine takmadıkları gibi vidası vs hak getire atmışlardı.
YouTube'da seçim öncesinde yaptırılan bu tür altyapı hizmetleri ile ilgili haberleri görünce, seçime 2 hafta kala Telekom'u arayıp; evin girişindeki telefon kablosunun dağınıklığı ve dışarı taşması konusunda şikayetimi dile getirdim. Bir elektrikçi çağırarak düzelttirmek için neden para ödeyeyim ve "siz müdahale ettiğiniz için bozuldu" demesinler ayrıca.
Aradan 24 saat geçmeden bir çalşan ile yanında bir bağyan ile gelip kutuyu görsel olarak düzeltiler ve "hizmetden memnun kaldınız mı" diye soru ile ayrıldılar.

Yani senin iş seçim öncesinde kesin düzeltilir bence 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı