Kopya çeken kişiden aldığım tepki

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Selamlar arkadaşlar bugün yaşadığım komik ve üzüldüğüm bir konuyu paylaşacağım. Bugün biyoloji sınavımız açıklandı ve sınavdan 64 aldım ama sorun bu değil sorun sınıfın en geveze/kız gibi davranan derslere hiç ilgisi olmayan erkeği 72 alıp beni geçmesi oldu. Kopyayı veren arkadaşım sıra arkadaşımdı ve onu biraz uyarayım dedim daha doğrusu uyarı değil de vermemesini istedim çünkü çocuk kopyayla beni geçti adeta. Arkadaşım dedi ki sen gel yanıma, sana da kopya vereyim. Sonra bir şey demeden uzaklaşıp gittim ders boyunca yanımdaki arkadaşımın kopya verdiği kişinin yanında oturdu ve teneffüste kopya çeken arkadaşımız gelip bana dedi ki, kimse seni dinlemiyor boşuna kimseyi doldurma sana kopya veren yok ağlıyorsun dedi. Bu arada kağıdı komple geçirdiğini de kendisi itiraf etti. Neden böyle zeka seviyesi düşük insanlar var?

Son düzenleme:
Sana kopya veren yok ağlıyorsun.

Bence kopya isteyecek kadar düşeceği için ağlayan kişi kendisi olmalı :)

İşin sonunda çekebilecek mi sanki kopya falan bırak hevesini alsın çoluk çocuk 😁

Bence kopya isteyecek kadar düşeceği için ağlayan kişi kendisi olmalı :)

İşin sonunda çekebilecek mi sanki kopya falan bırak hevesini alsın çoluk çocuk 😁
Haklısınız. TYT/AYT de ne de olsa çekemeyecek. Şu an da sadece beni sinir ettiği ile kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı