Kopya içeriğe takılmadan resim nasıl bulunur?

ozkens

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar filmler ile alakalı bir web sitesi açacağım fakat bu sitede bir yazıda resim paylaşırken kopya içeriğe takılmayı istemiyorum. Örneğin, film ile alakalı Google'dan direkt resmi alıp koyarsam Google bunu kopya içerik olarak algılıyor.

Şimdi ücretsiz stok resim sitelerinde de çok uygun resim bulamıyorum. Kopya içeriğe takılmadan bu durumu nasıl aşabilirim?

Filmlerden kendin parça parça fotolar alıp koy.

Üç yöntem var bunun haricinde yok diye biliyorum.
1.yöntem: Istock gibi kütüphaneden bulduğun resimlerdeki filigranı kaldıranlar var, araştırırsan uyguna yapanı illa bulursun.
2.yöntem: Google de ücretsiz bulduğun resimleri renk, kontrast, parlaklık gibi değerleri ile oynayarak bulduğun resimle farklı olmasını sağlayacaksın.
3.yöntem: Yapay zekaya yaptıracaksın resimleri.

1.yöntem: Istock gibi kütüphaneden bulduğun resimlerdeki filigranı kaldıranlar var, araştırırsan uyguna yapanı illa bulursun.
2.yöntem: Google de ücretsiz bulduğun resimleri renk, kontrast, parlaklık gibi değerleri ile oynayarak bulduğun resimle farklı olmasını sağlayacaksın.
En kolayı galiba yapay zeka ama ücretsiz bir yapay zeka var mı

En kolayı galiba yapay zeka ama ücretsiz bir yapay zeka var mı
Filmlerden kendin parça parça fotolar alıp koy.
O kadar vaktim yok maalesef.

Araştırırsan güzel yapay zekalar var. Şu an aklımda yok maalesef mesela midjourney vardi hala ücretsiz mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı