Kopyada yakalanmak

notnow

Centipat
Benimkisi biraz ironik bir olay bugünde sınav için tahtaya biraz kopya yazdık gözetmen hocada bunu fark edip fotografını çekti ben tahtaya yazarken herkes şu formulüde yaz bilmem neyi yaz dedi sonra o formül isteyen maymunlar ben hocaya söylerim kendimi yakamam gibi şeyler söyledi pek muhatap olmadım pek bir korkumda yok açıkçası ama yarın için nasıl bahaneler uydurabilirim önerilernizi bekliyorum.

Benimkisi biraz ironik bir olay bugünde sınav için tahtaya biraz kopya yazdık gözetmen hocada bunu fark edip fotografını çekti ben tahtaya yazarken herkes şu formulüde yaz bilmem neyi yaz dedi sonra o formül isteyen maymunlar ben hocaya söylerim kendimi yakamam gibi şeyler söyledi pek muhatap olmadım pek bir korkumda yok açıkçası ama yarın için nasıl bahaneler uydurabilirim önerilernizi bekliyorum.
Hiçbir şey olmaz. Ben hariç herkes yazdı, hepsi arkadaş. Suçu bana yıkıyorlar deyin.

Hocam ben onlarla muhatap olmadığım için şimdi hepsi ağız birliği yapıp beni öne sürüyorlar yiyorsa kanıtlasınlar de.
İşte aradığım kan.

Sinav kağıdınız alinmadiysa bir şey olmaz bence.

Bacağıma yazsaydımda bacağımı mı görseydiniz ? Böyle korkunç bir şeyle gündeme gelmek istemedim de.

Hocanın yalakaları pek inanmaz gibibme geliyor amacım zatende kimseyi düşürmek değil kendim yırtsam yeter.
Hocayada baktın onlardan yana taraf tutuyor , hocam size kendimi inandırmak zorunda değilim sizin de elinizde kanıt yok sizde birşey yapamazsınız zaten " de otur kalsın öyle.

Geri
Yukarı