Çözüldü Kopyalanan kodun silinmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Orvenervel8641

Hectopat
Daha fazla  
Normalde Prime kullanmıyorum ama Battlefield 4 bedava olduğu için girdim ben direkt Origin hesabına gelir demiştim giriş yapmak için fakat kod geldi, sonra kodu kopyaladım. Origin hesabına giriş yaparken şifremi unuttuğumu fark ettim ve parolamı bul dedim, sonra e-postama kod geldi. Onu almak için giderken e-posta kopyala yapıştır yapmak zorunda kalmamıştım. Hızlı olsun diye yapmıştım. Sonra CTRL+C CTRL+v yaptım. Origin'e giriş yaptım. Kodu yazacağım yere geldim. CTRL+v dedim ve e-postam yazıldı ve neyi yanlış yaptığımı anladım. Prime'ye geri dönünce talep edildi yazıyordu ve kodu tekrar alamıyordum. Yani kısacası bir daha bu kodu görebilir miyim? Göremezsem daha önceden kopyaladığım koda nereden ulaşabilirim?
Not: Öyle bir uygulama yokmuş ama siz de böyle bir şey yaşayabilirsiniz, bunu engellemek için arama yerine pano yazıp pano ayarlarına tıklayıp pano geçmişini açın (Windows 10 için) ondan sonra sizin kopyaladığınız şeyleri göreceksiniz. Win+v tuşuna basıp oradaki panoda görebilirsiniz fakat unutmayın, normaldeyken Windows 10'da bu özellik kapalı geliyor, aktif etmelisiniz. Ben ise söyle çözdüm sorunu: Kodun yazdığı sekme direkt benim dolaştığım sekmelerin yanındaymış, tam yıldığım an gördüm :D Şans.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı