Koray Spor güvenilir mi?

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aslında bu soruya benim cevap vermem lazım ama emin değilim. Daha önceden KoraySpor'dan Puma X-ray Rainbow ayakkabı almıştım. Ayakkabıyı mağazada deneyip internetten aldığım için kalite farkı görmemiştim. Ayakkabı bir yılı doldurmadan dikiş atmaya ve filesinden yırtılmaya başladı. Kullandığım tabanlık kaynaklı olduğunu düşünüp tekrar ayakkabı almaya karar verdim ancak bu seferde yine kafam karıştı. Şikayetvar'daki yorumlarda çakma olduğunu söyleyen de var orijinal olduğunu söyleyen de var. Almak istediğim ayakkabı Hummel'ın kendi mağazasında 630TL. Koray Spor'da 440TL. Benzer şekilde Tutku spor diye bir mağaza var. Hummel'dan daha ucuza satıyor ancak çakma ürün satmakla ilgili olumsuz yorumları var. Ne yapacağımı bilemedim. Bu tarz mağazalara güvenilir mi?

Koray spor gayet güvenilir bir yer. Ayrıca ayakkabının garantisi devam ediyor bir sorun isterseniz?
Daha önce Fileli bi Adidas ayakkabım vardı. Morhipo'dan almıştım. Filesi yırtılınca Adidas'a göndermiştim kabul etmemişlerdi. Ayakkabı konusunda pek bi inancım yok.

Daha önce Fileli bi Adidas ayakkabım vardı. Morhipo'dan almıştım. Filesi yırtılınca Adidas'a göndermiştim kabul etmemişlerdi. Ayakkabı konusunda pek bi inancım yok.
Öyle demeyin hocam siz hakkınızı arayın yine de. Benim Lumberjack ayakkabım yırtılmıştı, instreete götürdüm ertesi gün fatura tutarı kupon olarak mağazada harcamam için verildi. Ben de üzerine koyup farklı bir ayakkabı almıştım. Bence yeniden bir şans verin.

Tamam şans vereyim de direkt Puma'ya götürmek daha iyi olur sanırım. Şimdilik Koray Spor'dan 440TL'ye Hummel almalı mıyım önemli olan o. 630TL verip Hummel'ın kendi mağazasından almak istemiyorum ben Puma'ya 550 TL veriyordum ekonomi daha da kötüleşti farkındayım ama içim el vermiyor. 440TL'ye çakma Hummel da giymek istemiyorum.

Tamam şans vereyim de direkt Puma'ya götürmek daha iyi olur sanırım. Şimdilik Koray Spor'dan 440TL'ye Hummel almalı mıyım önemli olan o. 630TL verip Hummel'ın kendi mağazasından almak istemiyorum ben Puma'ya 550 TL veriyordum ekonomi daha da kötüleşti farkındayım ama içim el vermiyor. 440TL'ye çakma Hummel da giymek istemiyorum.
Dostum çakma ürün satacaklarını düşünmüyorum. En azından çakma olsa belli olur.

Geri
Yukarı