Koreli kız arkadaş bulma sitesi önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben sosyal biri değilim öz güvensiz biriyim. İnternetten Kore'li sevgili bulma sitesi biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız size ne kadar dua etsem az. Size çok minnettar olurum.

Özgüvenini internetten tanıştığın bir insanla mı atmayı düşünüyorsun?
Instagram hesabım 2010 yılından beri var, diğer sosyal medya hesaplarımında en az 10 senesi vardır.
İnternetten erkek arkadaş hiç edinmedim, oyun oynadığım insanlar oldu ama hiçbirisi ile samimi bir arkadaşlığım yok.Hiçbirisine numaramı falan vermedim istemediler bile oyun kankalarım var birkaç tane.
Kız arkadaşa gelince o da bunca hayatım boyunda 3-4 tane olmuştur. Onları da okulda falan görüp tanıdığım ama internetin nimetiyle iletişime geçtiğim kişilerdi.
Size önerim internetten sosyalleşmeyin, çünkü internette kimin ne olduğu pek belli değildir.
Heleki bu devirde internetten arkadaş edinmek, sevgili edinmek falan çok enteresan.
Hepsine çok şaşırıyorum nasıl bir yokluk bu diye .

Arkadaşlar ben sosyal biri değilim öz güvensiz biriyim. İnternetten Kore'li sevgili bulma sitesi biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız size ne kadar dua etsem az. Size çok minnettar olurum.

Instagram, Snapchat. Instagram'daki arama kısmına herhangi bir Kore şehrinin ismini yaz sonra oradaki paylasımlara tıkla beğenen bütün kızlara takip isteği at.

O sitelerden de çok medet umma.
Belli bir miktar parayı gözden çıkarıp gold üyelikli arkadaşlık sitelerinde partner bulabilirsin.
Gerçek hayattaki kızların abisi kuzeni arkadaşı seni bunaltır hadi diyelim sevgili oldun işini göremezsin.

Instagram, Snapchat. Instagram'daki arama kısmına herhangi bir Kore şehrinin ismini yaz sonra oradaki paylasımlara tıkla beğenen bütün kızlara takip isteği at.

Ahahahah.
Pakistanlı, Hindistan'lı ya da diğer vb. milletlerden misiniz?
Bu dediklerinizi internette potansiyel sapık ve tacizciler yapıyor,noluyor?
Amerika'da da hindistanlılar böyle internette.
Reddit'e bir girin binlerce kötü üslupta yazılmış capsler var bunlarla ilgili.

Bu dediklerinizi düşünemedim bile.
Yokluk çok kötü bir şey...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı