Koreli kız arkadaş bulma sitesi önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahahahah.
Pakistanlı, Hindistan'lı ya da diğer vb. milletlerden misiniz?
Bu dediklerinizi internette potansiyel sapık ve tacizciler yapıyor,noluyor?
Amerika'da da hindistanlılar böyle internette.
Reddit'e bir girin binlerce kötü üslupta yazılmış capsler var bunlarla ilgili.

Bu dediklerinizi düşünemedim bile.
Yokluk çok kötü bir şey...
Yokluğun çok kötü birşey olduğu söyleyen kişinin yokluğun ne olduğu bilmesi gerekir yaşaması gerekir.
Nefisini dinlemezsen yokluk kötü bir şey değildir.

Hiç Tinder tarzı uygulamaları denedin mi? Belki ilacını bir Türk kızında bulursun nereden bilebilirsin ki?

Tinder beni eşleştirmiyor. Beni beğeniyorlar kızlar ama eşleşmiyor. Bu sorunu çözebilen var mı? Sen kullanıyor musun?

Tinder kullandım. Sürekli spor yapan ve görece ekonomik seviyesi iyi olan kankam günde 100 eşleşme alıyor :D.
Benimse en fazla 1-2.
Bunun sebebi ülkemizdeki Tinder kullanan kızların her zaman en yakışıklı ve zengini seçmesi.
Uygulamada bir problem yok, maalesef seni seçmiyorlar beğenmiyorlar...
Eğer çirkinsen ve araban yoksa (tabii bu genç olarak benim gördüğüm), çok şekilli şukullu fotoğrafların yoksa mümkün değil. Seviye bu bana kızmayın :D.
Ayrıca bu konuyla ilgili bir görsel size daha iyi anlatabilir.

hipergami (2).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tinder kullandım. Sürekli spor yapan ve görece ekonomik seviyesi iyi olan kankam günde 100 eşleşme alıyor :D.
Benimse en fazla 1-2.
Bunun sebebi ülkemizdeki Tinder kullanan kızların her zaman en yakışıklı ve zengini seçmesi.
Uygulamada bir problem yok, maalesef seni seçmiyorlar beğenmiyorlar...
Eğer çirkinsen ve araban yoksa (tabii bu genç olarak benim gördüğüm), çok şekilli şukullu fotoğrafların yoksa mümkün değil. Seviye bu bana kızmayın :D.
Ayrıca bu konuyla ilgili bir görsel size daha iyi anlatabilir.

Eki Görüntüle 1393753
Seni şikayet edeceğim. Sen kendini beğenmiş egoistsin ben yakışıklıyım diye kıskanıyorsun.

Seni şikayet edeceğim. Sen kendini beğenmiş egoistsin ben yakışıklıyım diye kıskanıyorsun.
Hayır, ben kendini beğenmiş ve egoist birisi değilim.
Yakışıklı olduğumuda söylemedim.
Tinderda olan durumu anlattım,sen bana sinirleniyorsun,benim suçum ne? :D

Hayır, ben kendini beğenmiş ve egoist birisi değilim.
Yakışıklı olduğumuda söylemedim.
Tinder'da olan durumu anlattım, sen bana sinirleniyorsun, benim suçum ne? :D

Boş verin hocam arkadaş kafayı sıyırmış herhalde asosyallik yüzünden. Arkadaşa da Allah akıl fikir versin başka diyebileceğimiz bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı