Korku filmi tavsiyesi

Vay be 🤣 bence de daha gerilimli oluyorlar. Ben çok bir şey bilmeden başlamıştım Lake Mungo'ya. Bir ara gerçek mi bu dediğimi hatırlıyorum. Dediğiniz filmi izlemedim, listeme ekleyeceğim. O zaman dört film daha önereceğim:
-Hush (sağır bir kadın dağ evinde bir katille mücadele ediyor)
-Creep (çatlak bir adam bir adamı kendisini bir gün boyunca videoya çekmesi için tutuyor)
-Rec 2007 (bence en iyi zombi filmlerinden, kesinlikle orijinal olan ispanyol versiyonunu izleyin)
-You are Next (bir aile toplantısı sırasında eve maskeli katiller tarafından yapılan saldırıda zeki bir kadın karakterimiz hayatta kalmaya çalışıyor)

Hush'ı izledim hocam. Piyasadaki çoğu korku filmini izlemişimdir. Rec uzun zamandır aklımda ama izleme fırsatım olmadı. You are Next ve Creep'i ilk defa sizden duydum ona da bir bakacağım. Megan is missing bence bayağı sağlamdır hocam gerçekten rahatsız edici bir film üstelik evde tek başımayken izlediğim için daha da ürküttü beni. Bu arada herkes güzel filmler önerdi ben yakından tanıdığım kime sorsam Dabbe'den başka film önermiyordu onu da izledim fakat sıradan geldi pek korkutmadı beni.

Garez (the grudge) serisi.

4 filmini de izledim hocam güzel gerçekten bu filmde. Ben halka serisini de izledim fakat o hiç korkunç gelmedi bana.

Korku filmleri ha,

Srpski (bunu izledikten sonra cinsel ihtiyacı yapma isteğiniz kayboluyor.)

August Underground (biraz mide bulandırıcı bir film.)

Irreversible (tersten ilerleyen güzel bir filmdir. Öneririm.)

Haneke filmleri. (başta funny Games ve Benny'nin videosu.)

Srpski ve funny Games'i izledim fakat Benny'nin Videosu'nu sizden duyuyorum hocam ilk olarak. August Underground'ıda çok gördüm fakat bakamadım henüz ırreversible'da ilgimi çekti hocam bakacağım.

Bu arada Letterboxd diye bir site var. Şahsen IMDB'den daha çok seviyorum. Hem puanlamaları daha sağlıklı hem arayüzü bana daha güzel geliyor. İstersen insanları takip edebiliyorsun. Ayrıca mesela bir filmin sayfasına girince izlemişler mi, kaç puan vermişler, inceleme yazmışlar mı falan görebiliyorsun. Ayrıca kendi profilini de yapması keyifli.

Bu arada letterboxd diye bir site var. Şahsen IMDb'den daha çok seviyorum. Hem puanlamaları daha sağlıklı hem arayüzü bana daha güzel geliyor. İstersen insanları takip edebiliyorsun. Ayrıca mesela bir filmin sayfasına girince izlemişler mi, kaç puan vermişler, inceleme yazmışlar mı falan görebiliyorsun. Ayrıca kendi profilini de yapması keyifli.

Çok teşekkür ederim hocam film zevkiniz benimkine benziyor bayağı. Keşke önceden bilseydim bu siteyi. Bu tür sitelerden bulursanız bana önerin hocam.

1408'i (2007) öneririm çok güzel filmdi. Perili, hayaletli, şeytanlı olarak belirtilen evlere/mekanlara gidip oraların uydurma olduğunu belirten bir yazar şimdi de 1408 numaralı otel odası hakkında yazı yazmaya gidiyordu. Tabii bu yer önceden dalga geçtiği yerler gibi değildi.

Çok teşekkür ederim hocam film zevkiniz benimkine benziyor bayağı. Keşke önceden bilseydim bu siteyi. Bu tür sitelerden bulursanız bana önerin hocam.
Elimde not defterine yazdığım korku filmleri var ama izlemedim, isterseniz sizinle paylaşabilirim.

Ben teşekkür ederim :) Taste diye bir site vardı ama çok uzun zamandır kullanmıyorum. Orada da filmlere verdiğin puana göre sana film öneriyordu ve ne kadar uyuştuğunu gösteriyordu. Çok fazla öneride bulunup sıkmak istemiyorum ama başka isterseniz önerilerde bulunurum :) Ayrıca letterboxd hesabı açarsanız size sorun olmazsa takip etmek isterim.

Ben teşekkür ederim :) taste diye bir site vardı ama çok uzun zamandır kullanmıyorum. Orada da filmlere verdiğin puana göre sana film öneriyordu ve ne kadar uyuştuğunu gösteriyordu. Çok fazla öneride bulunup sıkmak istemiyorum ama başka isterseniz önerilerde bulunurum :) ayrıca letterboxd hesabı açarsanız size sorun olmazsa takip etmek isterim.

Estağfurullah hocam sıkmak değil hoşuma gitti önerdikleriniz bayağı. Beni uzun süre idare eder bu filmler zaten bu aralar çok vaktim olmuyor film izlemeye de arada bir boşa çıkınca açıp film aramakla uğraşmayım diye açmıştım konuyu. Yaz'a doğru açarım hocam letterboxd hesabı büyük ihtimal tam bana göre bir site. Hesabımı açtığımda yazarım bu konuya :)

Geri
Yukarı