Korku hikayesi anlatın

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
Creepypasta okuyacaktım ama internetteki tüm creepypastaları okumuşum. Yaşadığınız veya bildiğiniz güzel bir korku hikayesi falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Creepypasta okuyacaktım ama internetteki tüm creepypastaları okumuşum. Yaşadığınız veya bildiğiniz güzel bir korku hikayesi falan var mı?
Bir gün oturuyorum salonda klimayı açmışım. Zil çaldı gittim baktım kimse yoktu. Yine çaldı gittim yine kimse yok. Dedim yine çalarsa ben bekliyim kapının yanında sonrasında zil çaldığı an açtım 2 çocuk koştum tuttum dövmeye başladım ama sert değil sonra karşıdan 2 tane kafa yükseldi ve o kafa dövdüğüm çocukların anne ve babasıydı. Sonra adama anlattım çocukları bide o dövdü benim için anne ve babasının gelmesi korkunçtu.

Korkmak istiyorsan analog kameralar ile çekilmiş olan korku videoları var
izleyebilirsin youtube da kanallar var böyle analog korku videoları atan böyle çok absurt başlıyor video en son taşlar yerine oturuyor ve video bittiğinde kalbin saniyede 5 kere atacak hıza ulaşıyor korkudan.

Korkmak istiyorsan analog kameralar ile çekilmiş olan korku videoları var izleyebilirsin, Youtube'da kanallar var böyle analog korku videoları atan böyle çok absürt başlıyor video en son taşlar yerine oturuyor ve video bittiğinde kalbin saniyede 5 kere atacak hıza ulaşıyor korkudan.
Hocam daha okumadan kalp krizi geçirdim acil ambulans çağırın.

Hadi bir tane daha anlatayım. Yine yemeğimi alıp badaj kurup oturmuş televizyon izliyorum. Televizyon aniden gidip gelmeye başladı. Sonra baktım diğer kanallarda da öyle gittim bilgisayarı açar açmaz bir çığlık sesi yerimden sıçradım. Sonra binaya çıktım herkes kapıları açmış bakıyordu cesaretimi topladım ve (kızlara hava atmak için) yukarıdan gelen sese baktım. Çatının kapısı aralıktı açtığım anda... Bizim cevdet abi anteni yaparken İngiliz anahtarı anladınız siz.

Hadi bir tane daha anlatayım. Yine yemeğimi alıp badaj kurup oturmuş televizyon izliyorum. Televizyon aniden gidip gelmeye başladı. Sonra baktım diğer kanallarda da öyle gittim bilgisayarı açar açmaz bir çığlık sesi yerimden sıçradım. Sonra binaya çıktım herkes kapıları açmış bakıyordu cesaretimi topladım ve (kızlara hava atmak için) yukarıdan gelen sese baktım. Çatının kapısı aralıktı açtığım anda... Bizim cevdet abi anteni yaparken İngiliz anahtarı anladınız siz.
Makat ameliyatını karşıladınız mı adamcağızın?

8 - 9 yaşındaydım. Almış olduğum monopoly çakması bir oyunu odamda oynuyordum. Koridordan bir anda silüet şeklinde geçen bir şey gördüm, o evin koridoru da oldukça uzundu. Önemsemedim, hayal görmüşümdür diye düşündüm. Oyunu oynamaya devam ettim, o sırada odada tek başınaydım. Mutfağa gitmek için oyunun başından kalktığım sırada silüet şeklinde tekrar geçti. Korkudan ağlayarak oturma odasına koşmuştum :D

Geri
Yukarı