Korku oyunu önerisi

Hocam ben öyle kandan vs korkmuyorumda tam olarak ne dendiğini bilmiyorum ama şöyle bazen aniden geliyorlar onlardan korkuyorum biraz. Ama bunlara rağmen içimde bu korku oyunu oynama isteği var şu ana kadar hep hikaye-simulasyon tarzı oyun oynadım biraz sıktı.

Tavsiyeleriniz için herkese teşekkür ederim. Sanırım şöyle başlangıç olarak Alien: Isolation ve Layers of Fear alacağım.
Jump Scare sanırım demek istediğiniz. Ondan korkmak normal. O gelir diye heyecanlanmakonuştu (kısaca gerilim) de çoğu korku oyununda bulunur da L4d2 de bunlar yoktu sanki

Hocam ben öyle kandan vs korkmuyorumda tam olarak ne dendiğini bilmiyorum ama şöyle bazen aniden geliyorlar onlardan korkuyorum biraz. Ama bunlara rağmen içimde bu korku oyunu oynama isteği var şu ana kadar hep hikaye-simulasyon tarzı oyun oynadım biraz sıktı.

Tavsiyeleriniz için herkese teşekkür ederim. Sanırım şöyle başlangıç olarak Alien: Isolation ve Layers of Fear alacağım.

Blameless'e de bakın hocam, hem keşif hem gizem ve korku. Ayrıca iki farklı sonu mevcut. Üstüne üstlük düşük sistem, ücretsiz ve Türkçe dil desteği mevcut daha ne olsun :)

Blameless'e de bakın hocam, hem keşif hem gizem ve korku. Ayrıca iki farklı sonu mevcut. Üstüne üstlük düşük sistem, ücretsiz ve Türkçe dil desteği mevcut daha ne olsun :)

Tamamdır hocam sağ olun o da hoşuma gitti ücretsiz olması da iyiymiş.

Ama Outlast'a kesinlikle bakın derim

Outlast güzel ama ben daha önceden hiç oynamadım bu tarz oyunları biraz ağır olmaz mı :D

Tamamdır hocam sağ olun o da hoşuma gitti ücretsiz olması da iyiymiş.

Outlast güzel ama ben daha önceden hiç oynamadım bu tarz oyunları biraz ağır olmaz mı :D
Olur... Ama olayı bu yani bilmiyorum baslayabileceğin ne var ? Bu arada Fnaf serisini önermiştim ama o full Jump scare lı

Olur... Ama olayı bu yani bilmiyorum baslayabileceğin ne var? Bu arada FNAF serisini önermiştim ama o Full Jump Scar'elı

O zaman sepetime Outlast ıda ekliyorum. Eğer oynayabilirsem ileride 2. olanı da alırım ama FNAF serisine az baktımda pek oynayamam gibi belki daha sonra tekrar bakarım. Tekrardan teşekkürler. Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın oyunları inceledimde

O zaman sepetime Outlast ıda ekliyorum. Eğer oynayabilirsem ileride 2. olanı da alırım ama FNAF serisine az baktımda pek oynayamam gibi belki daha sonra tekrar bakarım. Tekrardan teşekkürler. Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın oyunları inceledimde
RE8'de fazla jumpscare yok (aniden çıkma) hatta hiç yok diyebilirim. Daha çok iğrendirme veya germe amaçlı bir oyun.

Arkadaşlarla oynarsanız Pacify, phasmophobia veya Devour önerebilirim.

Tek oynayacaksanız Resident Evil serisini oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı