Sağlam korku oyunu önerisi

.Neo.

Kilopat
RAM
Patriot 2x8GB Viper Steel Siyah 3000MHz CL16 DDR4
Ekran kartı
Vega 11 (APU)
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 5 Pro 3350G 3.6 Ghz 4 Çekirdek
Gerçekten sağlam korku oyunu arıyorum. Jumpscare falan olsun hiç sorun değil. Resident Evil önermenizi istemiyorum çünkü oyunun başında korku var sadece sonradan tamamen gerilime dönüşüp ara ara jumpscare veren bir oyun genellikle. O yüzden az aksiyonlu (Outlast gibi hiç olmayabilir de) güzel bir korku oyunu istiyorum. İnternetten korku oyunlarına baktım ama çok klişe cevaplar verildiği için buraya yazıyorum. Önerilmesini istemediğim oyunlar: Resident Evil serisi, Silent Hill serisi (grafikleri eski diye oynayasım gelmiyor yoksa gerçekten sağlam bir korku oyunu olduğunu biliyorum), Outlast serisi, Alien: Isolation, Amnesia serisi, Dead Space serisi.

Korku oyunu sever biri olarak birkaç tane önereyim:

Visage - baya sağlamdır, zor bir oyun, bulmacaları çözmesi kafa yoruyor ve detay istiyor.
ARAYA - Outlast tarzı fena değil oynanır.
Slender The Arrival - güzeldir, en iyi slender man oyunu.
The Mortuary Assistant - yeni çıktı sağlam.
Bloodwash - Retro ps1 grafikli ama oyun eski değil tarzı böyle kısa ama güzel oyundur.
Tormented Souls - Resident Evil tarzı aksiyon korku hayatta kalma türünde.
Detention - yandan görünümlü atmosferi güzel farklı sonları olan bir oyun indirimde 6 tl oluyor.
Coma Recut - yine yandan görünümlü anime çizim tarzında gerilim bir oyun. Türkçe dil desteği var.

Gerçekten sağlam korku oyunu arıyorum. Jumpscare falan olsun hiç sorun değil. Resident Evil önermenizi istemiyorum çünkü oyunun başında korku var sadece sonradan tamamen gerilime dönüşüp ara ara jumpscare veren bir oyun genellikle. O yüzden az aksiyonlu (Outlast gibi hiç olmayabilir de) güzel bir korku oyunu istiyorum. İnternetten korku oyunlarına baktım ama çok klişe cevaplar verildiği için buraya yazıyorum. Önerilmesini istemediğim oyunlar: Resident Evil serisi, Silent Hill serisi (grafikleri eski diye oynayasım gelmiyor yoksa gerçekten sağlam bir korku oyunu olduğunu biliyorum), Outlast serisi, Alien: Isolation, Amnesia serisi, Dead Space serisi.

Ek olarak ekleyeyim, Soma'ya da comaydı ismi, sağlam oyundur, bir de Alien: Isolation var, korkumdan bitiremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı