Korku oyunu olarak ilk ne alınmalı?

• Konuyu başlatan sko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 1B
Outlast, Outlast: Whistleblower DLC'si, Outlast 2, Devour bu 4'ünü alacağım. Toplam 25.27 tutuyor, korku oyunu oynamadım. Önceden bunlarla başlanır mı?

Ben kendimizi savunamadığımız sadece kaçtığımız oyunları pek sevmiyorum fakat tercih meselesi hoşunuza gidiyorsa oynanabilir.

Devour güzel bir korku örneği değil. Arkadaşlarla co-op bir şekilde korku elementleriyle eğlenmek için oynanacak bir oyun. Eğer amacınız sizi gerecek, güzel hikâyeye sahip oyunlar oynamaksa Resident Evil serisini oynayın. Outlast serisini zamanında severek oynasam da şu an ne kadar basit bir korku oyun serisi olduğunu görebiliyorum.

Devour güzel bir korku örneği değil. Arkadaşlarla co-op bir şekilde korku elementleriyle eğlenmek için oynanacak bir oyun. Eğer amacınız sizi gerecek, güzel hikâyeye sahip oyunlar oynamaksa Resident Evil serisini oynayın. Outlast serisini zamanında severek oynasam da şu an ne kadar basit bir korku oyun serisi olduğunu görebiliyorum.

Teşekkürler hocam.

Kanadalı video oyunu geliştirme şirketi olan Red Barrels tarafından geliştirilmiş Outlast tabii ki de. Bir de Resident Evil 7 Biohazard. Oyun oynamayı sevmeyen biriyim ama bunların videolarını gördüm açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı