Korku oyunu oynayamamak

Sanırım bu oyunların atmosferinden etkilenip bulunduğunuz ortamda da bunların dolaştığını düşünüyorsunuz, bu sizinle alakalı bir durum. Önemli olan farkındalık. Bunların gerçek olmadığını, sadece hayal ürünü olduğunu, hayal gücünüzü arttırmak ve zaman geçirmek için olduğunu bilmelisiniz. Ben de zamanında sizin durumunuza benzer bir durumda kaldım fakat zamanla hepsini atlattım.

Küçükken dayım korku filmlerinin arkasında onlarca insan olduğunu söylediğinden beri hiç bir korku oyunu ve filmi artık sarmıyor. "Ama bu bir oyun ne kadar korku olabilir ki?" demeni ve oyuna girmeni öneriyorum.

Ben de korku oyunu oynayamıyorum. Korku filmlerini sıfır korkuyla hatta gülerek izliyorum ama korku oyununa gelince işler tamamen tersine dönüyor. Kendimi o dünyanın içine çok mu atıyorum bilemiyorum. Vardır illaki psikolojik bir sebebi.

Küçükken dayım korku filmlerinin arkasında onlarca insan olduğunu söylediğinden beri hiç bir korku oyunu ve filmi artık sarmıyor. "Ama bu bir oyun ne kadar korku olabilir ki?" demeni ve oyuna girmeni öneriyorum.
Outlast oynayın. Aklınızı kaybedersiniz. :) 2 ay tuvalete birisiyle gitme garantili.

Aynı ben hala anlamıyorum neden korkacağım bir oyunu alıp oynayayım ki?
Dalgası bir yana cidden oldum olası ne korku filmini ne de korku oyununu severim isimleri kolay unuturum ama gördüğüm bir şekli veya kişiyi kolay kolay yüzünü unutamam.
Beni fena etkiliyor oynuyanlarada imreniyorum :/

Yeni konular

Geri
Yukarı