Korku oyunu oynayamamak

Ben de korku oyunu oynayamıyorum. Korku filmlerini sıfır korkuyla hatta gülerek izliyorum ama korku oyununa gelince işler tamamen tersine dönüyor. Kendimi o dünyanın içine çok mu atıyorum bilemiyorum. Vardır illaki psikolojik bir sebebi.

Aynen hiç korku filmerinden korkmam izlemem bile okadar fakat out last a 10 dakika dayanamıyorum.

Korkuyorsan oynama. Eğlenmek için değil korkman için yapılıyor bu oyunlar tabi korkucaksın.

Bu ara arkadasimla korku oyunu ariyorduk. Pacify indiriyorum su an. Ama bir sorun var. Oyuna daha girmeden gorsellerden korktum. En basitinden The Forest gece olunca oyunu kapatip iade ettim. Halbuki 1 yamyam dahil gormemistim. Bu korku olayini nasil cozebilirim?

Abimle oynayacagim. Ama oynamak zorunda gibi hissediyorum kendimi. Oyundaki karakterlerin gercekte olmadiginida biliyorum ama korkuyorum. Ben uyurken yatagimin kenarinda sopa ile uyuyorum. Onerilerinizi deneyecegim. Bahsettigim oyunda (pacify) ekrana sicramalar var mi? Karakter oyuncak bebek mi? Bilgisi olanlar oyunu ozetlerse iyi olur.
Ek olarak The Forest'te ekrana sicramalar var mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı