Korku oyunu projesi için tavsiye

Bizimle de paylaşmayı unutmayın sonra.
İlk siz görüceksiniz.
Hocam hangi oyun motoruyla yapacaksiniz ve önerim ise Silent Hill 2 benzeri tabii yapmasi zor fakat buna benzeterek bir şey yapabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Unity ile yapmayı düşünüyorum. Silent Hill çok başka bir seviye ama 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hangi oyun motoruyla yapacaksiniz ve önerim ise Silent Hill 2 benzeri tabii yapmasi zor fakat buna benzeterek bir şey yapabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık bir ay oldu. İlk oyun projem kafamdaki şeyi tam olarak yapamadım. Hazır asset kullandım. Pek oyun denilemez ama kısa bir şey oldu. Devamı gelebilir, indirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Bizimle de paylaşmayı unutmayın sonra.

Eğer bir daha proje yapmak istersen;

Korku oyunu değil, gerilim oyunu yapmak istiyorsunuz. Bunu yapmanız için karakterlerin model ve texturelarına, müziklerine ve atmosfere çok önem vermelisiniz. Gerilimi gerçekten yansıtmak istiyorsanız karaktere ufak bir kalp atışı ve nefes alma sesi ekleyebilirsiniz. Karşımızdaki kişi bize yaklaştıkça nefes alma ve kalp atış sesi hızlanır bu sayede gerçekten gerilimi doruklarında hissedebiliriz.

Eğer bir daha proje yapmak istersen;

Korku oyunu değil, gerilim oyunu yapmak istiyorsunuz. Bunu yapmanız için karakterlerin model ve texturelarına, müziklerine ve atmosfere çok önem vermelisiniz. Gerilimi gerçekten yansıtmak istiyorsanız karaktere ufak bir kalp atışı ve nefes alma sesi ekleyebilirsiniz. Karşımızdaki kişi bize yaklaştıkça nefes alma ve kalp atış sesi hızlanır bu sayede gerçekten gerilimi doruklarında hissedebiliriz.

Önerilerin için teşekkür ederim. Bayağı eksiğim ve yanlışım olduğunu biliyorum. 0 TL bütçe ile yaptığım için ses, müzik, model tarafında bayağı kısıtlıydım. Blender ile modelleme öğrenmeye karar verdim. Tekrardan teşekkürler :)

Geri
Yukarı