Korku oyunu tavsiyesi

Ben korku oyunları hastasıyımdır sisteminize uygun birkaç oyun tavsiyesi vereyim ;
Stairs, Kholat, Among the Sleep, Roots of Insanity, Lethe, Araya, eğer bunlarda kaldırmazsa 2 boyutlu oyunları da deneyebilirsiniz Limbo,Inside, Little Nightmares çok güzel oyunlardır.
2D oyun sevmem ama diğerlerine bir bakayım.

Ben korku oyunları hastasıyımdır sisteminize uygun birkaç oyun tavsiyesi vereyim ;
Stairs, Kholat, Among the Sleep, Roots of Insanity, Lethe, Araya, eğer bunlarda kaldırmazsa 2 boyutlu oyunları da deneyebilirsiniz Limbo,Inside, Little Nightmares çok güzel oyunlardır.
Hepsini denedim hiçbiri olmadı bro hep hafif kasmalar...vs olmuyor.

Sabah 4-5 civarına kadar uyuduğum yok. O yüzden korku oyunu arıyorum. Outlast denedim çok kastı. Bu yüzden sistemime uygun bir şeyler belirleyebilir misiniz ? (Biliyorum söylemenize gerek yok bilgisayarım kötüdür.)
İşlemci: Pentium E5300
Anakart: Asus P5QPL-AM
RAM: Kingston 4 GB Dual DDR2 800 MHZ
Ekran kartı: İntel G41 Express Chipset
Friday 13 Th düşük sistemli ama kesinlikle donacağı için Slender flash tabanlı arkadaşın dediği gibi oynayabilirsiniz.

Friday 13 Th düşük sistemli ama kesinlikle donacağı için Slender flash tabanlı arkadaşın dediği gibi oynayabilirsiniz.
Anlaşılan Resident Evil ve Slenderman oynayacağım. Fakat Resident Evil hangi seriden başlıyor ? Bana biri anlatabilir mi ? Hangi serisinden başlanmalı hangisini önerirsiniz ? İlk serisi hangisi ?

Anlaşılan Resident Evil ve Slenderman oynayacağım. Fakat Resident Evil hangi seriden başlıyor ? Bana biri anlatabilir mi ? Hangi serisinden başlanmalı hangisini önerirsiniz ? İlk serisi hangisi ?
Resident evil 96 yılında çıkarak ilk oyununu o sene satışa çıkardı. Daha sonra beğenilerek serisi sürdü gitti. Sizin sisteminize uygun olarak Resident evil 5-6 oynayabilirsiniz. Resident evil sistemi düşük olan oyunlar ama en son çıkan korku olarak manyak grafik olarak muhteşem sistem olarak amiral gemisi ile en son oyununu çıkarttı tabi daha çıkarıcak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı