Korkunç anılarınızı anlatın

Ablası;

2 saat süren bir kabusta adeta aksiyon filmi gibi kovalanıyorum, kaçıyorum. 2 saatlik kaçışmanın ardından vuruluyorum. Uyandıktan sonra bütün gün göğsümde çok ağır bir yanma hissettim. Normal falan değil, bütün gün boyunca normal nefes falan alamadım. Sonraki günlerde rüyalarım iyice paranormal şeylere bağladı. Şimdi daha iyi en azından.

Gecenin 12'sinde 5 kişi mezarlıkta çıt çıkarmadan yürürken çaktırmadan bir arkadaşımın omuzuna dokundum arkadan. En dışta yürüyen de oydu. Öyle bir çığlık attı ki ben korktum Ben yaşamadım olayı ama o unutamaz kolay kolay.

Ağız alışkanlığı hocam yıllardır karabasan dendiği için bilemiyorum.

Çok korkunç değil ama o an korkuyorsunuz. Ailemle kapma gitmiştik. Babam da tam doğa ada mıdır arabada her türlü kamp malzemesi var. Saat 01:00 arası afedersiniz benim tuvaletim geldi. Biraz da çekingenimdir. Babam arabanın aküsüne ışık bağladı o sayede kamp alanı aydınlık. Tuvalet yok tabii ağaç dibine. Ben de arabanın yanından telefon ışığıyla fazla uzağa gittim arabanın ışığı az gözüküyordu. Neyse işimi hallettim arkamı döndüm telefonu önüme tutup ışığı açtığımda önümde 1 tane kangal kadar büyük bir köpek çıktı. Aşırı korkmuştum nefesim kesildi bir an. Tam da arkamda beklemiş hergele. Ben de bir şey yapamadım ama neyse ki köpekte benden korku oradan uzaklaşmıştı. Köpek saldırgan çıksa büyük ihtimalle ağır yaralanmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…