Korkunç anılarınızı anlatın

Yatılı kursa gidiyordum gece yataktaydım gözümü kapattım 1 dakika sonra açtım ve ilerdeki cansız cübbe askıdan çıkmaya çalışıyordu yanıma gelmeye çalışıyordu kıpırdıyordu çok şaşırdım ilk kez paranormal bir ana tanıklık ediyordum korktum gözümü kırptığımda artık kıpırdamıyordu. 2. paranormal olayım ise gece yatakta uyuyordum dalmıştım birden uyandım ve kıpırdamaya çalıştım bir şey demeye çalıştım sadece IIII diyebiliyordum kıpırdayamıyordum konuşamıyordum etrafı bulanık görüyordum etrafı 5 saniye sonra düzeldi.
İkinci olaya uyku felci diyoruz.

5. Sınıftaydım ilk ders deprem olmuştu. Beni korkutan deprem değil kızların bağırmasıydı... :(

Bu konuyu bu müzikle okuyorum efsane oluyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konuya dönersek bir gece uyuyacakken bir kız çocuğunun şarkı söylediğini duydum. Sonra çekmecelerden hışırtı sesi geldi. Ama ben o gün evde tektim.
Evime kral şakir geldi, çok zor oldu ve çok korktum! 😢
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu konuyu bu müzikle okuyorum efsane oluyor:
Konuya dönersek bir gece uyuyacakken bir kız çocuğunun şarkı söylediğini duydum. Sonra çekmecelerden hışırtı sesi geldi. Ama ben o gün evde tektim.

Hahahahah. Ve anı da iyi miş.

Tatil için, Tekirdağ'a gitmiştik. Ev tutmuştuk böyle şirin çatı katı bir ev. En arka taraftaki odanın içinde küçük bir kapı var depo gibi ancak ilk girdiğimizde içerisinin ışığı yanıyordu. Biz de şakasına içeride bunlar bunlar vardır diyorduk oda bildiğin korku filmi odası gibiydi. Klasik bir yatak eski dolap bir de o kapı. Neyse gece yatma kısmına gelince yatakları bölüşecekken, o odanın odalardan en uzak yer olduğunu farkettik. Issız ada gibi bir de o oda varken ciddi ciddi kapı açıldı. Muhtemelen rüzgardandır ancak, biz anlık olarak kafa yoramadık. O gece odada kimse yatmadı. Dört arkadaş yerde uyuduk.
Karabasan gelmişti sanki beni almış karanlık odaya doğru götürüyordu.
Karabasan? Uyku felci olmasın o?

O Zaman'lar daha çocuğum neyse ben o gece rüyamda yüzü kanlı bir cin mi desem şeytan mı desem bir şey gördüm ve açıkçası çok korkmuştum. Ve 2 olay ise akşam daha kimse uyumamış ben yatmaya gidiyorum odama girdim bir baktım 5 metre ötemde bir kız oturmuş saçlarını öne atmış yüzü görünmüyor sonra ağlıyordu ben onu gördükten sonra banyoya koştum (annem çamaşır makinesini çalıştırıyordu) sonra anneme sarıldım anlatmaya çalıştım ama konuşamadım meğer orada oturan kız ablammış.

Yeni konular

Geri
Yukarı