Korkunç anılarınızı anlatın

Abdullah_AKD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. İnsanların korkunç anılarını dinlemeyi çok seven biriyimdir. Korkunç anılarınız varsa anlatırsanız çok mutlu olurum.

2 tane anımı anlayacağım. Bakın hatırlıyorum çok eskiden yıl 2016 ya da 2015 ben FNAF'ı yeni öğrenmişim Murat abi GF'den sonra ben çok korktum gece uyudum saat 4 de kalktım bizim mavi bir kova gibi bir şeyimiz var ben onu toy bonnie diye görmüştüm sonrasını hatırlamıyorum. Bir de adventure Time'da bir baykuş vardı Finn'in yatağına konmuştu gece ondan çok korkmuştum.

Merhabalar. İnsanların korkunç anılarını dinlemeyi çok seven biriyimdir. Korkunç anılarınız varsa anlatırsanız çok mutlu olurum.
Yaşadığım korkunç paranormal değil di ama o an gerçekten çok korkmuştum gerçekten. (Dalga geçmiyorum diğerleri gibi gerçekten yaşadım bunları) Tatil için ayvalığa gitmiştik bir pansiyon ev tutmuştuk. İşte her şey güzel gidiyordu tatil 20 gün sürecek di. 6. günde falan ben kanepe de camın kenarında yatıyordum. O zamanlar da hava biraz sıcak dı o yüzden tam yanım da ki camı açık bıraktım yattım uyudum. Sonra gece 1-2 gibi abim beni uyandır dı ömer ömer diye. Uyandığım da tam camın orda kedi vardı. İçeriye girmeye çalışmış perdeye sıkışmış kafası ve simsiyah kedi. Normalde kedileri severim ama o uykulu halimle çığlık attım resmen aşırı derecede titredim. O olaydan sonra cam tarafın da yatmadım. :)

Not:Kedi eve nasıl girdi diyorsanız ev alçakta idi. Sonuçta apartman da değil tek katlı bir pansiyon evin de kalıyorduk ve camın dışarısı evin bahçesi idi. Biliyorsunuz kediler bahçeler de dolaşırlar genel de geceleri.

Yatılı kursa gidiyordum gece yataktaydım gözümü kapattım 1 dakika sonra açtım ve ilerdeki cansız cübbe askıdan çıkmaya çalışıyordu yanıma gelmeye çalışıyordu kıpırdıyordu çok şaşırdım ilk kez paranormal bir ana tanıklık ediyordum korktum gözümü kırptığımda artık kıpırdamıyordu. 2. paranormal olayım ise gece yatakta uyuyordum dalmıştım birden uyandım ve kıpırdamaya çalıştım bir şey demeye çalıştım sadece IIII diyebiliyordum kıpırdayamıyordum konuşamıyordum etrafı bulanık görüyordum etrafı 5 saniye sonra düzeldi.

Neyse şakayı bırakırsak; (Not: Bu olayı ben kendim yaşadım.)

Bir gece kendiliğimden uyuyordum. Gece bilmediğim şekilde uyandım ve hiçbir yerim kıpırdamıyordu. Koridordan konuşma sesleri geliyordu çocuk sesleri gibi fakat bana doğru yaklaşan bir ayak seside vardı. Sonra kafamı elledi psikolojik olarak hissettim. Gözümü kapatıyordum geri geliyordu açıyordum geri gidiyordu. Sanki evde bir şey saklanıp beni izliyordu ve psikolojik olarak beni etkiliyordu.

Neyse şakayı bırakırsak; (Not: Bu olayı ben kendim yaşadım.)

Bir gece kendiliğimden uyuyordum. Gece bilmediğim şekilde uyandım ve hiçbir yerim kıpırdamıyordu. Koridordan konuşma sesleri geliyordu çocuk sesleri gibi fakat bana doğru yaklaşan bir ayak seside vardı. Sonra kafamı elledi psikolojik olarak hissettim. Gözümü kapatıyordum geri geliyordu açıyordum geri gidiyordu. Sanki evde bir şey saklanıp beni izliyordu ve psikolojik olarak beni etkiliyordu.
Kabusdur hocam o.

Yeni konular

Geri
Yukarı