Korona Oldum

@Çelik Emre , babama ilk pozitif kanısı koyulmuştu. Babamın ilk günleri normaldi. Sonrasında yükselen ve durmak bilmeyen ateş sebebiyle hastaneye yatırdık. 112'yi aradık, geldiler ve aldılar babamı.

Annemin önceden de boğazında sorunlar vardı. Corona ona bulaştığında neredeyse tüm kemiklerim ağrıyor diyordu. Annemde de öksürük çok sıktı.

Ablam ve benim tat, koku duyumuz gitmişti. Benimkisi daha yeni geldi sayılır (1,5 ayda falan tam oturuyor gibi). Ağabeyim, ben, ablam ve annem ayakta geçirdik ama babam ağır geçirmişti.

Size de tavsiyem, ailenizden bir kişiye bulaşıp durumu kötüye giderse -siz için de geçerli- mutlaka 112'yi arayın. Yoksa daha kötü olabilir.

@Çelik Emre , babama ilk pozitif kanısı koyulmuştu. Babamın ilk günleri normaldi. Sonrasında yükselen ve durmak bilmeyen ateş sebebiyle hastaneye yatırdık. 112'yi aradık, geldiler ve aldılar babamı.

Annemin önceden de boğazında sorunlar vardı. Corona ona bulaştığında neredeyse tüm kemiklerim ağrıyor diyordu. Annemde de öksürük çok sıktı.

Ablam ve benim tat, koku duyumuz gitmişti. Benimkisi daha yeni geldi sayılır (1,5 ayda falan tam oturuyor gibi). Ağabeyim, ben, ablam ve annem ayakta geçirdik ama babam ağır geçirmişti.

Size de tavsiyem, ailenizden bir kişiye bulaşıp durumu kötüye giderse -siz için de geçerli- mutlaka 112'yi arayın. Yoksa daha kötü olabilir.
Yazdıklarınızı okurken bile endişeye düştüm Allah ailenizle size mutlu ve uzun ömürler versin geçmiş olsun size ve tüm aile bireylerinize. Bu virüs sporun ve doğru beslenmenin ne kadar önemli olduğunu bize göstermiş oldu.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim size ve ailenize sağlıklı günler dilerim.
Peki bu illeti atlatırken ne gibi sancılı durumlardan geçtiniz acaba? Herhangi bir aciliyet durumuyla karşılaştınız mı?

Sağ olun ailenizle birlikte sağlıklı günler dilerim.

Sağ olun, ilk dozu aldım 1. gün 8 tablet sabah 8 tablet akşam içilmesi gerekiyormuş bakalım ilk 8 tableti içtim. Vitaminlerim'de hazır.

20201129_2_45601746_60176125.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı