Korona oldum

Şu anda ben de koronayim. Pazartesiden beri karantinadayim (çok olmamış gerçi). Halim yerinde garip bir şekilde, kendimi hiç kötü hissetmiyorum. Hafif boğaz ağrım var, onun dışında eskisinden daha iyiyim diyebilirim. Umarım böyle devam eder, iyileşirim, size de geçmişler olsun.

Çok geçmiş olsun, ben de hastayım korona değilim ama geçirdiğim en ağır girip bu sınıfta arkadaşım girip olmuştu ateşim çok fazlaydı geçti halsizim ve burnum tıkalı o yüzden yatamıyorum uykum var ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok geçmiş olsun, ben de hastayım korona değilim ama geçirdiğim en ağır girip bu sınıfta arkadaşım girip olmuştu ateşim çok fazlaydı geçti halsizim ve burnum tıkalı o yüzden yatamıyorum uykum var ama.
Bende de durum aynı şekilde, yatamıyorum. Geceleri özellikle çok kötü oluyorum, bir an önce toparlanmak istiyorum.
Benimde şuan 3. günüm hocam, gayet iyiyim ben galiba hafif atlatıyorum, size çok geçmiş olsun <3
Sizede geçmiş olsun hocam, adınıza sevindim.

2 Gündür koronayım aynıları oluyor.

Yaklaşık 2 hafta önce bende yakalanmıştım bu virüse, fakat benimki Delta Varyantıydı. Hafif atlattım sadece ilk birkaç gün az bir ateşim vardı ama geçti. Test yaptırmasam olduğumu anlamazdım bile. Ama yakalanacağım belliydi benim. Antalya'da Staj görüyordum ve hiçbir önlem alınmadan turistlere hizmet ediyorduk.

Geri
Yukarı