Korona parol içerek atlatılır mı?

• Konuyu başlatan Emri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Benim bilgim ile iş yapmayın. Kayıtlı olduğunuz aile sağlık merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ancak benim aile sağlık merkezim günde 4-5 tane ağrı kesici kullanabileceğimi söylemişti. Ağrıları engellemek bayağı Parol içmiştim. Size için demiyorum. Ben içtim, siz de aile sağlık merkezinden bilgi alın, ona göre hareket edin.

İlaç tavsiyesi veremem herkesin bağışıklığı ve hayatı boyunca verilen kullanılan ilaçları farklı olur. Ama sana kesin bir şey diyebilirim ki bol bol vitamin al ve fazlasıyla su iç. En kolay ulaşabileceğin vitamin olan Imuneks Farma'yı öneririm. Eczanelerden bile alabilirsin. İçerikleri korona için etkilidir, vücudunun çabuk toparlamasını sağlar. Piyasada bağışıklık ilacı diye de geçiyor fakat normal vitamin işte. Bol bol da portakal tarzı meyve ye iyi geliyor.

Dostum Parol çok boş bir ilaç sana doğal bi önerim var , eğer hissettiriyorsa hastalık kendini sabahları 1 sarımsağı 2 ye böl ve aç karına ilaç gibi iç, yarım saat bir şey yiyip içme. Bende korona geçirdiğimde 4 gün uyguladım iyi gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı