Korona testim pozitif çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır memleketteydim ve oradaki akrabalarımın İstanbul'a dönünce test yaptırıp korona olduklarını öğrendim bunun üzerine hemen İstanbul'a dönüp test yaptırdık ve bizde korona çıktık, şimdilik evde maske takıyoruz ortak kullanım yerlerine dezenfektan koyuyoruz ve her giriş çıkışımızda kullanıyoruz ve herkes kendi odasında kalmaya dikkat ediyor, lütfen siz de maske takın ve kurallara uyun eğer sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır memleketteydim ve oradaki akrabalarımın İstanbul'a dönünce test yaptırıp korona olduklarını öğrendim bunun üzerine hemen İstanbul'a dönüp test yaptırdık ve bizde korona çıktık, şimdilik evde maske takıyoruz ortak kullanım yerlerine dezenfektan koyuyoruz ve her giriş çıkışımızda kullanıyoruz ve herkes kendi odasında kalmaya dikkat ediyor, lütfen siz de maske takın ve kurallara uyun eğer sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Geçmiş olsun :(

Nasıl hissediyorsun?

Şu anlık fena değilim biraz ateşim var sadece.

Geçmiş olsun hocam. Hocam nasıl bir hastalık? Yani grip gibi mi hissediyorsunuz?

Herkeste belirtiler farklı deniyor ama benim biraz ateşim var ve evet biraz gribe benziyor.

Sürekli öksürme ve halsizlik mi var nasıl anlaşılıyor?
Şu an hisleriniz nelerdir.

Evet halsizliğim ve ateşim oldu bir de sürekli hıçkırıyordum ama hiç öksürmedim.

Nefes alıp verirken çok zorlanma oluyor mu? Hastalığın ilerleyen aşamalarında olduğunu biliyorum ancak yeni hasta olan kişide olup olmadığını merak ediyorum.

Hayır şu an sadece ateşim var ve biraz halsizim.

Yaşınız kaç?

15 yaşındayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı