Korona testim pozitif çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu günlük vaka sayılarından biliyoruz zaten. Bu gidişat hiç iyi değil, acilen eski yasaklar geri getirilmeli, aksi taktirde daha kötü sonuçlar görebiliriz. Geçmiş olsun bu arada.
Sağolun hocam evet kesinlikle önlem gelmeli,bu arada gerçekten Tokyoda mı yaşıyorsunuz ?

Hocam selamlar, bir soru sormak istiyorum. Tabii bu kesin sonuç vermeyebilir ama bendeki olanları belirteceğim.

Bundan 4 gün önce kapıcımız Korona oldu ve olmadan önce komşumuz var bizim, sorun çıkartmışlardı ve babam aşağı indiydi güzelce konuşup çözdülerdi ama yanlarında kapıcıda vardı maskeyle.

Bundan sonra ise geldi babam geçti 4 gün işte ben telaşlandım kızdım babama bu olay hakkında, babam ondan öncede bir arkadaşı hastaneye götürdü ve birisini alıp şehir dışından evine götürdü. Arkadaşı diye. Buraları geçiyorum

Şu anda babamda ailemde hiç belirti yok, bende sadece "nefes darlığı" çıktı. Eskisine nazaran dahada az nefes almaya başladım ve geceleri 6 saat uyuyarak uyanmaya başladım. Normalde 10 saat uyuyan insanımdır. Bu anormal mi? Coronanın başlangıcı mı? Test yaptırtacak bir durum mudur sizce? Lütfen yardım edin.

Hocam selamlar, bir soru sormak istiyorum. Tabii bu kesin sonuç vermeyebilir ama bendeki olanları belirteceğim.

Bundan 4 gün önce kapıcımız Korona oldu ve olmadan önce komşumuz var bizim, sorun çıkartmışlardı ve babam aşağı indiydi güzelce konuşup çözdülerdi ama yanlarında kapıcıda vardı maskeyle.

Bundan sonra ise geldi babam geçti 4 gün işte ben telaşlandım kızdım babama bu olay hakkında, babam ondan öncede bir arkadaşı hastaneye götürdü ve birisini alıp şehir dışından evine götürdü. Arkadaşı diye. Buraları geçiyorum

Şu anda babamda ailemde hiç belirti yok, bende sadece "nefes darlığı" çıktı. Eskisine nazaran dahada az nefes almaya başladım ve geceleri 6 saat uyuyarak uyanmaya başladım. Normalde 10 saat uyuyan insanımdır. Bu anormal mi? Coronanın başlangıcı mı? Test yaptırtacak bir durum mudur sizce? Lütfen yardım edin.
Belirtin var ise içini rahat tutmak adına test yaptırabilirsin bu en doğal hakkın. Hangi ilde yaşıyorsun bölgeni vs. bilmiyorum. En sakin olan pandemi hastenesine çift maske takıp git ve durumunu açıkla. Belirtini söyle test yaptır.

Belirtin var ise içini rahat tutmak adına test yaptırabilirsin bu en doğal hakkın. Hangi ilde yaşıyorsun bölgeni vs. bilmiyorum. En sakin olan pandemi hastenesine çift maske takıp git ve durumunu açıkla. Belirtini söyle test yaptır.

Dostum uzun zaman geçti hala bir şey yok bende, büyük ihtimal değilim. Sağlıklı yiyecekleri baya tükettim. Su içiyorum yanında enerji kola gibi içecekler tüketmiyorum, günde 8 bardak su içiyorum ve bağışıklık sistemine önem veren her şeyi yiyorum ve zamanındada uyuyorum. Sorun değil şuanlık, nefes darlığım yok artık.

Test yaptırmadan önce belirtileri var mıydı?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır memleketteydim ve oradaki akrabalarımın İstanbul'a dönünce test yaptırıp korona olduklarını öğrendim bunun üzerine hemen İstanbul'a dönüp test yaptırdık ve bizde korona çıktık, şimdilik evde maske takıyoruz ortak kullanım yerlerine dezenfektan koyuyoruz ve her giriş çıkışımızda kullanıyoruz ve herkes kendi odasında kalmaya dikkat ediyor, lütfen siz de maske takın ve kurallara uyun eğer sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Bende yarın memleketten eve dönüyorum. Yaptırayım bende korktum şimdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı