Koronavirüs garanti işlemlerini etkiler mi?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Benim merak ettiğim bir olay var. Diyelim ki koronavirüsü ülkemizde yayıldı ve yayıldığı sıralarda garantisi olan ürünümüz arızalandı. Bu durumdan garanti durumy etkilenir mi? Yoksa garanti işleyişi devam eder mi? Ve olumsuz etkilenmesi durumunda bunun telafisi yapılır mı?

Virüs yayılırsa zaten iş yerleri çalışmaz. Şuan hali hazırda 2 okul eğitimine ara verdi İstanbul'da. Yani garanti olumsuz etkilenecektir. Ürünü geçin insan sağlığı söz konusu. Servis açık olmayacağı için mantıken garanti işlemeyecek. Etkilemez diyen arkadaşlar neye dayanarak etkilemez diyor anlamadım. İtalya'da kaç haftadır her yer kapalı. Çin'de zaten 2 aydır her yer kapalı.

Virüs yayılırsa zaten iş yerleri çalışmaz. Şuan hali hazırda 2 okul eğitimine ara verdi İstanbul'da. Yani garanti olumsuz etkilenecektir. Ürünü geçin insan sağlığı söz konusu. Servis açık olmayacağı için mantıken garanti işlemeyecek.
Hocam öyle de yine de garanti sürecinin telafisi olarak uzatılmasını isterdim. Sonuçta bu virüs gelip geçici.

Virüs yayılırsa zaten iş yerleri çalışmaz. Şuan hali hazırda 2 okul eğitimine ara verdi İstanbul'da. Yani garanti olumsuz etkilenecektir. Ürünü geçin insan sağlığı söz konusu. Servis açık olmayacağı için mantıken garanti işlemeyecek. Etkilemez diyen arkadaşlar neye dayanarak etkilemez diyor anlamadım. İtalya'da kaç haftadır her yer kapalı. Çin'de zaten 2 aydır her yer kapalı.
Okullar tatil edilmedi diye biliyorum ben acaba varsa link atar mısınız ?

Yeni konular

Geri
Yukarı