Korsan BF1 dosyaları ile Origin'den oynanabilir mi?

Furkan58341458

Decapat
Akadaşımın bana dediği bir olay bu. Arkadaş Battlefield 1'i cracklı bir şekilde indirmişti lakin sonradan orijinal bir Orıgın hesabıyla BF 1 aldı. Şimdi o cracklı BF 1'i silmesi mi lazım yoksa Orıgın'den giriş yapıp o cracklı oyun dosyasıyla oyunu online bir şekilde oynayabilecek mi?
Cevaplarınızı yorumlara bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrudan korsan dosyalarla açamazsınız.
Origin'den indirmeyi başlatıp duraklatın. Daha sonra Origin'i tamamen kapatıp korsan oyunun dosyalarını, indirmeyi başlattığınız konuma aktarın ve tekrar Origin'i açın.
Origin dosyaları tanımlayıp eksik dosyaları indirecek. Böylece beklememiş olursunuz.

Korsana destek verilmiyor diye biliyorum forumda. Direkt kilitlenmeli cevaplanmadan.
Arkadaş korsan oyunu orijinal miş gibi oynamak istemiyor elinde korsan dosyalar varmış sonradan oyunu satın almış oyunu tekrar indirmek yerine mevcut dosyaları kullanıp kullanamayacağını soruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı