Korsan dosya işlemcinin ömrünü azaltmış mıdır?

Brandt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar felaket bir düşünce ile korsan repack oyun indirdim. Fitgirl'ün repack'iydi. 5 saat yükleme süresi verdi, o süre boyunca bilgisayarda hiçbir şey yapamıyordum aşırı kasıyordu. Ben de yarım saat geçince kapattım sildim. Sizce işlemcimin ömründen ne kadar gitmiştir ortalama? Hemen bozulur mu? Çöp mü oldu?

Arkadaşlar felaket bir düşünce ile korsan repack oyun indirdim. Fitgirl'ün repack'iydi. 5 saat yükleme süresi verdi, o süre boyunca bilgisayarda hiçbir şey yapamıyordum aşırı kasıyordu. Ben de yarım saat geçince kapattım sildim. Sizce işlemcimin ömründen ne kadar gitmiştir ortalama? Hemen bozulur mu? Çöp mü oldu?
Depolama birimine zarar oda 500 tane falan kurarsan. Bir de büyük dosya boyutlu. Mesela RDR 2, Final Fantasy 7 Remake gibi falan.

Bir şey olmaz. Sadece FitGirl'in temel sıkıntısını görmüş oldunuz, o da indirme süresinden tasarruf ettiğiniz kadar yükleme süresinden zarar etmek.
Ama yükledikten sonra Steam yada başka launcher yada steam ve başka launcher aynı açılmıyor, oyun oynarken FPS drop olmuyor, sistem yorulmuyor.

Bir de tek 100 GB indirmiyor en azından Fitgir, daha kısa sürede iniyor dosyalar.

Ayrıca korsan oyunlar daha fazla FPS veriyor üstad;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı