Korsan Dying Light 2'nin kaydı orijinale nasıl geçirilir?

İşletim sistemi
Windows 11

ShindayoIIX

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10400F
Ekran kartı MSI GAMİNG X Geforce GTX 1070 8GB
RAM 8,00 GB DDR4
Anakart MSI Pro H510M-B
Oyunu korsanda uzun süre oynadım, şimdi de orijinalini aldım fakat korsandaki save orijinalde gözükmüyor. Korsan sürüm nereye kaydediyor, onu da bilmiyorum.

Hocam genelde oyunlar belgelerim klasörüne kaydedilir veya appdata klasörüne ama korsan sürümün kaydını orijinale aktarırken sürüm farklılıklarından kaynaklı sorun çıkabilir.

"Dying Light 2 save location" yaz google'a.

-Önce eski savelerini yedekle
-Orjinal oyunu yükle ve save edene kadar oyna
-orj oyunun save klasörüne gidip save dosyalarını sil, yerlerine seninkileri kopyala

Bu arada epic games ya da steam "bendeki saveler daha yeni" derse kabul etme, bilgisayardakini kullan.

Orijinal oynarken save dosyası belgelere kaydediliyor, korsan da aynısı yapıyordur oradan alabilirsin.

Tamam buldum korsan save e kayıt yaptırdım değiştirilme saati değişti bunu Steam versiyonuna nasıl aktaracağım.

Hocam genelde oyunlar belgelerim klasörüne kaydedilir veya appdata klasörüne ama korsan sürümün kaydını orijinale aktarırken sürüm farklılıklarından kaynaklı sorun çıkabilir.

Korsan oynarken son sürüme güncelleyip save aktarımı yaptım orijinalle aynı sürümdeler yani şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı