Batman Arkham Knight Korsan Oyun Kaydı Orijinale Geçer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Venocom

Kilopat
Ben W8.1'de Batman Arkham Knight'yi sorunsuz oynayabiliyordum. W10 yapınca 0xc000007b hatası alıyorum ve hiçbir şekilde çözümünü bulamadım. Ben de orİjinal almaya karar verdim fakat korsandaki savem orİjinale geçer mi? Boşu boşuna almayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birincisi boşu boşuna değil. Yaptığınız emek hırsızlığı. Üstelik boşuna para vermeyim ne demek? Neresi boşuna? Emeklerini çalıyorsunuz.

Sorunuza gelirsek, evet kayıt dosyasını orijinal oyuna aktarabilirsiniz.

2 senedir üyesiniz, buradaki insanların korsana ne kadar karşı olduğunu öğrenemediniz mi?
Biri size bir ücret karşılığında iş önerse, siz de o iş için emek harcayıp ona ücret karşılığı sunacakken, o kişi akrabam bana bedavaya yapıyor ne para vereceğim sana boşuna dese hoşunuza gider mi?

Korsana karşı olunduğunu biliyorum. Buraya konu açmadan önce düşündüm açsam mı açmasam mı diye? Orijinal oyun çıkıyor benim de isteğim orijinal oyun almak fakat herkesin geliri yüksek değil. Mesela şimdi Far Cry 5 çıkıcak 200 küsür lira, Battlefron 2 çıkıcak 200 küsür lira, AC Origins çıkıcak 200 küsür lira, NFS çıkıcak 200 küsür lira... Bunların hepsini de oynamak istiyorum hesaplayalım 1000 liraya yakın oluyor hatta olabilir de nasıl vericem o kadar parayı? Aylık geliri 1 milyon TL değil. Oyun şirketlerinden mi kaynaklanıyor yoksa ülkeden dolayı mı bilmiyorum oyun fiyatlarını bu kadar yüksek yapmasınlar. Oyunları makul bir fiyata yapsalar zaten herkes alır. Herkes o kadar parayı veremez. Star wars battlefront ilk çıktığında ne kadardı ve oynamayı çok istiyordum ama ne zaman alabildim 2 yıl sonra. 2 yıl ne demekkkkk. İndirime girmesini bekledim bütçemiz uygun. Kusura bakmayın ama ben korsanı da oynarım ama orijinali de oynamak isterim. O kadar vericek param yok.

Korsana karşı olunduğunu biliyorum. Buraya konu açmadan önce düşündüm açsam mı açmasam mı diye? Orijinal oyun çıkıyor benim de isteğim orijinal oyun almak fakat herkesin geliri yüksek değil. Mesela şimdi Far Cry 5 çıkıcak 200 küsür lira, Battlefron 2 çıkıcak 200 küsür lira, AC Origins çıkıcak 200 küsür lira, NFS çıkıcak 200 küsür lira... Bunların hepsini de oynamak istiyorum hesaplayalım 1000 liraya yakın oluyor hatta olabilir de nasıl vericem o kadar parayı? Aylık geliri 1 milyon TL değil. Oyun şirketlerinden mi kaynaklanıyor yoksa ülkeden dolayı mı bilmiyorum oyun fiyatlarını bu kadar yüksek yapmasınlar. Oyunları makul bir fiyata yapsalar zaten herkes alır. Herkes o kadar parayı veremez. Star wars battlefront ilk çıktığında ne kadardı ve oynamayı çok istiyordum ama ne zaman alabildim 2 yıl sonra. 2 yıl ne demekkkkk. İndirime girmesini bekledim bütçemiz uygun. Kusura bakmayın ama ben korsanı da oynarım ama orijinali de oynamak isterim. O kadar vericek param yok.
Şimdi ilk olarak, mesajı yazarken para vermek istemiyorum boşuna diye bir cümle kurarsan bu tarz cevaplarla karşılaşman normal o yüzden bu şekilde savunma yapma.
Ayrı olarak, 200 ₺ vermek zorunda değilsin. Kinguin, G2A, Durmaplay gibi siteler var, 100-150 ₺ gibi rakamlara fiyatı çekebilirsin. Hepsini ilk çıktığı anda almak zorundaysan nasıl aynı anda oynayacaksın? Al birini, bekle diğerlerinin de indirime girmesini Steam'de veya sitelerde. Pahalı olması korsana yönelmen için mazeret olmamalı.

Mesela şimdi Far Cry 5 çıkıcak 200 küsür lira, Battlefront 2 çıkacak 200 küsür lira, AC Origins çıkacak 200 lira, NFS çıkacak 200 lira... Bunların hepsini de oynamak istiyorum hesaplayalım 1000 liraya yakın oluyor hatta olabilir de nasıl vereceğim o kadar parayı?

Bahaneye bak ya. Böyle bahane yapanlarda ayrı bir konu. Neymiş çok pahallı. Hak etmiyor. O oyunlar bedavaya mı yapılıyor? Eğer işine gelmiyorsa benim gibi almazsın. Bende istiyorum Battlefiled 1 veya GTA 5 oynamak. O kadar para olmayınca bekleyeceksin veya biriktireceksin. Hırsızlık yapmayacaksınız. Bende bir oyuna 180₺ veremem dedim almadım.

Adamlar nasıl uğraşıyor, affedersiniz ama hayvan gibi paralar yatırıyorlar. Sonuç olarak bir tıkla indir. Bizim o kadar beynimiz yok mu, korsan indirecek kadar? Allah aşkına yapmayın ya, yazıktır.

Üstelik yaptığınızı savunmanız ayrı bir konu. Size bu saatten sonra ne dersek boş. Bu zamana kadar bunun farkında değilseniz, biraz düşünün.

Bahaneye bak ya. Böyle bahane yapanlarda ayrı bir konu. Neymiş çok pahallı. Hak etmiyor. O oyunlar bedavaya mı yapılıyor? Eğer işine gelmiyorsa benim gibi almazsın. Bende istiyorum Battlefiled 1 veya GTA 5 oynamak. O kadar para olmayınca bekleyeceksin veya biriktireceksin. Hırsızlık yapmayacaksınız. Bende bir oyuna 180₺ veremem dedim almadım.

Adamlar nasıl uğraşıyor, affedersiniz ama hayvan gibi paralar yatırıyorlar. Sonuç olarak bir tıkla indir. Bizim o kadar beynimiz yok mu, korsan indirecek kadar? Allah aşkına yapmayın ya, yazıktır.

Üstelik yaptığınızı savunmanız ayrı bir konu. Size bu saatten sonra ne dersek boş. Bu zamana kadar bunun farkında değilseniz, biraz düşünün.
Bir AAA oyunun maliyeti milyon dolarları buluyor.
Destiny'nin yapımı yanılmıyorsam 500 milyon dolar gibi bir rakamdı ve tarihe geçmişti.

Bir oyunu 200 TL değilde makul bir fiyata yapsalar mesela 10 000 değilde 20 000 yapsalar hayli hayli paralarını çıkartıcaklar.

Arkadaşlar sisteminizdeki tüm yazılımlar orijinalmiş gibi konuşuyorsunuz.

Evet oyunu kurunca otomatik tanıması gerek. Tanımazsa eski oyunun Save dosyalarıyla yeni oyundakilerin yerini değiştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı