Korsan film siteleri ne kadar zararlıdır?

Beef diye bir program var. Aslında XSS için kullanılıyor ama site sahipleri bunu bilerek yapıyor. Bilgisayarında ki parolaları, e-postaları çalıyor. İstediğin dosyayı senden habersiz indiriyor sen de bu neymiş diye tıklarsan virüs giriyor. Güvenilir sitelerde var Can Değer shorts videosunda vardı. Browser'ı silin ve tekrardan indirin. E-maillerin parolalarını değiştirin.
(Ayrıca UBlock Origin Beef programının zararlı kodlarını algılayıp engelliyordu yanlış hatırlamıyorsam)

Son düzenleme:
Siteye bağlı. Torrent indirmede sıkıntı olmaz ama şimdi ortalık dandik film oynatma siteleri ile dolu, eğer bu film oynatma sitelerinde bir de reklam engelleyici açık değilse o zaman sıkıntı olabilir. Garanti olsun diye mail şifrelerinizi değiştirebilirsiniz. İlla ki korsan bir şeylere bakacaksanız Brave tarayıcısını kullanın en azından reklam engelleyicisi daha iyi çalışıyor.

Buradan kontrol edin.

1656271866508.png

Eğer ablan linklere reklamlara falan tıklamadıysa sorun yok yine de Malwarebytes'ya da Kaspersky ile tara.
Hocam bunlar klasik phishing siteleri form doldurmassanız sıkıntı çıkmaz.
Bir şey olmamıştır merak etme.
Bu paranoya ile fazla yaşamaz kalpten gidersin sen. Korsan film siteleri kumar reklamından para kazanıyor alt tarafı, adında korsan geçiyor diye etrafa virüs tükürüyor değiller.
Reklam engelleme kurulu değilse kurun hemen hemen bütün siteler reklam barındirır.
Yorumumu okuyun.

Beef diye bir program var. Aslında XSS için kullanılıyor ama site sahipleri bunu bilerek yapıyor. Bilgisayarında ki parolaları, e-postaları çalıyor. İstediğin dosyayı senden habersiz indiriyor sen de bu neymiş diye tıklarsan virüs giriyor. Güvenilir sitelerde var Can Değer shorts videosunda vardı. Browser'ı silin ve tekrardan indirin. E-maillerin parolalarını değiştirin.
(Ayrıca UBlock Origin Beef programının zararlı kodlarını algılayıp engelliyordu yanlış hatırlamıyorsam)
hocam diğerlerine göre biraz abartmışsınız sanırım Tarama verilerimi temizledim ve Antivirüs taraması yaptım ama temiz çıktı. Amacınız beni korkutmak mı?

Geri
Yukarı