Korsan Film Sitelerinden Virüs Bulaşır Mı?

Korsan oyuna olduğu gibi korsan filme de destek vermiyoruz.
Sanırım.

Geç oldu ama posta cevap olması bakımından söylemek isterim, forumun tutumunu ben de bilmiyorum fakat korsan filmde akıl ve mantığa göre bir sakınca yok. Çünkü yeni bir film çekiliyor. Tüm sosyal platformlarda övülüp göklere çıkarılıyor, Türk olarak izlemek istiyoruz, ve görüyoruz ki film bilmem ne platformunda çıkmış. O platform dışında hiçbir şekilde resmi olarak izlenemiyor. Sitenin üyeliğinin 20 30 Euro olmasını geçtim Türk ipleri banlı girilmiyor bile. Netflix'e amazona gelenler de çok değerli ya da pahalıysa Türk accountlarına açılmıyor. Bize ulaştırmamak onların hatası. Forumda modların tutumunu bilemem ama bu durum oyunlardan farklı, izlenmeli.

Selamlar film ve dizi izlemek için bir sürü korsan siteler var bunlardan film ya da dizi izlemek bilgisayara malware ya da başka türden virüs vs. bulaştırır mı? Şu an tarayıcı olarak Opera kullanıyorum Opera'nın reklam engelleyicisi ve uBlock kullanıyorum ve antivirüs olarak Kaspersky kullanıyorum bunları da belirteyim dedim konuyla bir yere kadar alakalı olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı