Korsan GTA 5 dosyaları Epic Games'de kullanılır mı?

Crack ve DLL dosyalarını silip attım ve 30GB indirme yaparak çalıştı bende.
Hocam ben tekrar denediğimde öncekinden verdiği "dizin boş olmalıdır" hatasını vermeyip normal şekilde 29.7 GB indirmeye başladı (hala devam ediyor) çalışırsa yazarım 😀.

Hocam ben tekrar denediğimde öncekinden verdiği "dizin boş olmalıdır" hatasını vermeyip normal şekilde 29.7 GB indirmeye başladı (hala devam ediyor) çalışırsa yazarım 😀.

Galiba indirme yeri olarak GTA'nın içini seçtiniz. O şekilde yaptıysanız öyle olmayacaktı. Normal bir şekilde Epic'ten 100 MB civarı indirip crack GTA'nın içindeki .exe, .dll dosyalarını silip kalan dosyaları kopyalayıp Epic'in oluşturduğu GTA'nın içine atmalıydınız. 1.5 sürümünü indirdiyseniz 20GB civarı download yapması lazım bu arada.

İlk seferde dediğiniz gibi yapmıştım o yüzden hata verdi muhtemelen, bende 1.41 sürümü olduğu için 29.7 GB indirme yapıyor 😃.
Galiba indirme yeri olarak GTA'nın içini seçtiniz. O şekilde yaptıysanız öyle olmayacaktı. Normal bir şekilde Epic'ten 100 MB civarı indirip crack GTA'nın içindeki .exe, .dll dosyalarını silip kalan dosyaları kopyalayıp Epic'in oluşturduğu GTA'nın içine atmalıydınız. 1.5 sürümünü indirdiyseniz 20GB civarı download yapması lazım bu arada.
Hocam ben şu an rockstar launcher's baglanamiyorum. Sizde de böyle bir problem var mı?

Son düzenleme:
Çok iyi 😀.Hocam o zaman sizden ricam ayrıntılarını yazar mısınız? Oyunu nereden indirdiniz, sonraki işlemler falan.
Ban yemek istemiyorum o yüzden site adı veremiyorum. Ama bir yerden indirip oyunu kurduktan sonra Buradaki adımları uygulayınca sorunsuz oynayabildim. (Bu arada oyunun Epic Games hesabınızda bulunması gerektiğini de hatırlatmalıyım)

Yeni konular

Geri
Yukarı