Korsan GTA 5 satan bilgisayarcı

Selamlar öncelikle. Ülkemizde ne kadar saçma bilgisayarcı adında dolandırıcı olduğunu bir konu üzerinden sizlere aktaracağım şimdi. Bazı bilgisayarcılar hem teknolojik aletler satıp hem de korsan oyun da satabiliyorlar. Geçenlerde bir bilgisayarcıya gittim. İkinci el işlemci arıyorum. Arkada bir GTA 5 posteri falan vardı. Dedim ne kadar. 50 TL dedi. İçimden ne dedim. Hem de 35 GB 1.41 sürüm. Gerçekten o kadar saçma, işini bilmez bilgisayarcı var ki. Hem de kutulu falan falan değil. Bildiğimiz USB belleğe veya CD'ye yazılabilen PC sürümü.
Adam işini biliyormuş işte bedava dağıtılan oyunun korsanını 50 TL ye satıyor daha ne yapsın.😁

Aynısını yaşamıştım 6-7 yaşlarımdayken mahalledeki bilgisayarcı ya gidip ondan bilgisayarıma GTA San Andreas yüklemesini istemiştim bilgisayarımı götürdüğümde bir USB belleğe. RAR dosyasına benzer bir şey kopyaladı sonra USB'yi benim bilgisayara taktı ve oyunu yükledi. Oyunda o'kadar çok mod vardı ki. Oyundaki arabalar bile değişkti 😑

Ben GTA Vice City kurtlar vadisi istemiştim GTA San Andreas kurtlar vadisi çıkmıştı. Bir de oyun sürekli çöküyor.

Bir de GTA Vice City yükletmiştim görev yapılamayan modlu bir şey gelmişti. Delorean falan vardı. Küçüktüm o zamanlar tabii.
Yok Amasya üstü değil Sivas üstü geçip oradan Kayseri'ye kıvrılıyormuş.

Abi oyunda bizim köyü gördüm. Tokat'ta geçiyordu baktım babamın köyü... Çektim linerunneri sonra Michael'la oradakilerle bir sohbet ettik, bir çay içtik ondan sonra gittik. (!)

Geri
Yukarı