GTA 5'in Korsanı Neden Daha Az Bulunuyor?

Ama her yerde güvenli değil. Bilmediğin yerden 100GB indirir misin?
Şimdi GTA serisini sevmemenin yanı sıra bazı temel korsanlar var. Bu adamların korsanlarından doğru indirilen dosyalar genellikle virüssüz çıkıyor. Ha virüslü de çıkıyor dersen zaten böyle bir riskin altına girmiş kişinin adam gibi bir antivirüs kullanmaması mantıksızlığın daniskası olur.

Forum olarak toplandık nasıl beceremediğini düşünüyoruz.
Galiba bende bir şansızlık var. 2020 yılının başlarından beri arıyordum. 2022 yılının Temmuz ayında aramayı bıraktım.

Nasıl yok? Story + Online son sürümü geçen hafta sundular.
Nerede

Gayet fazla var crack... Hatta online bile oynanıyor. Yeni sürümler için yamalar paylaşılıyor.
Nerede paylaşıyorlar

Korsan oyunları Google'da arayıp bir de üzerine çıkan sonuçlara göre tahminde bulunuyorsanız çeşit çeşit virüsleriniz hayırlı olsun şimdiden.

Benim indirdiğim güvenilir ve yabancı kaynaklarda hepsinin korsanları bulunuyor. Hatta GTA V'e yılbaşında güncel crack bile attılar, son sürümü.

Korsan oyunları Google'da arayıp bir de üzerine çıkan sonuçlara göre tahminde bulunuyorsanız çeşit çeşit virüsleriniz hayırlı olsun şimdiden.

Benim indirdiğim güvenilir ve yabancı kaynaklarda hepsinin korsanları bulunuyor. Hatta GTA V'e yılbaşında güncel crack bile attılar, son sürümü.
Nereden indirdin

arkadaşlar şunu fark ettim ki GTA 5'in korsanı daha az. Mesela örnek verirsem GTA San Andreas'ın korsan versiyonları her yerde bulunuyor fakat GTA 5'in korsanı bulunmayacak kadar az. Bulsak bile virüs çıkıyor. Oyun çıkalı 10 yıla yakın oldu. Bunun nedeni ne olabilir? Fikirlerinizi bekliyorum.​
Korsan desteği vermek büyük ihtimalle suç ama ben çok fazla buluyorum virüssüz.

Galiba bende bir şansızlık var. 2020 yılının başlarından beri arıyordum. 2022 yılının temmuz ayında aramayı bıraktım.
Ufak bir tavsiye. Korsan kullanacaksaniz Türkçe arama yapmayın. Öğrenmeye yardımcı olması açısından, olayın İngilizce adıyla bir subreddit var. Oradan ise yarar bilgiler öğrenebilirsiniz.

Nereden indirdin?

Üçüncü korsana teşvik uyarısını senin için mi alayım?

Screenshot_4.jpg

Screenshot_6.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı