Korsan GTA 5'te Virüs Var mıdır?

Alfirk

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Orijinal lisanslı Windows 10 kullanıyorum. 2 Yıldır da hep Steam'den orijinal oyun satın alıyorum.
Fakat GTA 5'i şuan alamıyorum fiyattan dolayı :)
Bende Korsan olarak denemek oynamak istiyorum, ilerde Steam'den satın alırım inşaallah.
Fakat korktuğum tedirgin olduğum konu ise korsan oyun ile birlikte casus yazılımlar virüsler sistemime bulaşacak korkusu.
Benim sistemim şuan temiz E Devlet'e girerken internetten alışveriş yaparken şifrelerimi rahatlıkla girebiliyorum ama korsan oyun ile virüs bulaşırsa bu dediklerimi yapamam ve format ile beni uğraştırır.
Sizce değer mi yoksa kalsın mı ya?

Emin ol ki virüs bulaşır ama internetten social club hesabı olarak alırsan 50 60 TL bir fiyata bulabilirsin.Ben bu şekilde GTA 5 aldım ama hesabı aldıktan sonra bütün bilgileri üstüne alıp 2 aşamalı doğrulama yapmalısın ki hesabın güvende olsun.

Hayır için oyun kırmıyorlar. Zararlı eklentilerin bulunma ihtimali çok yüksek. Paranız yoksa, indirim gelene kadar oynamayın. Benim istek listemde bir sürü oyun oluyor. Yavaş yavaş eksiltiyorum. Siz de böyle yapın derim. Keyfi bir şey sonuçta.

Korsan yazılımlar hayrına işlemiyor. Düşünün yüzlerce dolar değerindeki yazılımları birisi uğraşarak kırıyor ve size "ücretsiz" sunuyor. Veya yeni kurbanlarını arıyor :) .

Orijinal yazılıma yönelin. Para biriktirin ve indirimleri takip edin.

Geri
Yukarı