Korsan GTA 5'te Virüs Var mıdır?

Alfirk

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Orijinal lisanslı Windows 10 kullanıyorum. 2 Yıldır da hep Steam'den orijinal oyun satın alıyorum.
Fakat GTA 5'i şuan alamıyorum fiyattan dolayı :)
Bende Korsan olarak denemek oynamak istiyorum, ilerde Steam'den satın alırım inşaallah.
Fakat korktuğum tedirgin olduğum konu ise korsan oyun ile birlikte casus yazılımlar virüsler sistemime bulaşacak korkusu.
Benim sistemim şuan temiz E Devlet'e girerken internetten alışveriş yaparken şifrelerimi rahatlıkla girebiliyorum ama korsan oyun ile virüs bulaşırsa bu dediklerimi yapamam ve format ile beni uğraştırır.
Sizce değer mi yoksa kalsın mı ya?

Türkiye gibi bir yer için bazı oyunların fiyatları çok uçuk hele de ps4 oyunları. Yani oyun online değil ise çok yanaşmıyorum ben orijinal almaya, orijinal abonelikli virüs programları kullanıyorum eğer indirdiğimde virüs varsa uyarıyor siliyor zaten. Korsana tamam karşı olalım ama oyun fiyatlarının dolar kuru ile direkt çarpılıp önümüze koyulmasına da karşı olalım.

Playo.ru üzerinden 50 TL’ye satın alıp, VPN ile aktifleştirebilirsiniz. Ubisoft’ın distribütörü olan bir site. Korsan bir şey kullanmayın. Her zaman korsanın bir riski vardır.
Hocam peki güvenilir mi çalıntı hesap ya da daha önceden kullanılmış bir hesabı mı satıyorlar?

Adı üstünde 'korsan'. Kimse hayrına bir oyunu crack lemez emin olun, setup ında ki sözleşmeyi kabul etmeniz gerekiyor yüklemeden önce kim bilir neler vardır içinde :/. Uğraşmayın.

Kesin virüs var denilemez, kimisinde olmuyor ama şans işi. Popüler oyunlarda sıkıntı çıkma ihtimali her zaman biraz daha fazla.

Bir zamanlar böyle bir olay olmuştu:

Konu biraz eski. Sanırım, açan kişi cevabını artık almıştır. Yeni yazacaklar bunu aklında bulundursun. Özetle her şeyde kötü amaçlı yazılım yok fakat olma riski de var. Kıranın değil, yükleyenin yaptığı bir şey. Yine de orijinal oyun kullanmak önemlidir. Çevrimiçi oynayabiliyorsunuz, oyununuz güncel oluyor, kötü amaçlı yazılım riski olmuyor ve suç işlememiş oluyorsunuz. Sorun yaşarsanız da size yardım ediyorlar. 🙂

Geri
Yukarı