Çözüldü Korsan GTA V'i Orijinaline çevirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Epic Games'te ücretsizken aldığım GTA V'i, sıfırdan indirmek istemediğim için crack GTA V'in dosyalarını kullandım. Yardım aldığım video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son kısma kadar yaptığımda indirmeyi başlatacağım zaman "dizin boş olmalıdır" uyarısı veriyor. Başka bir çözüm yolu veya bu hatayı gidermemin bir yolu var mı? Yardımcı olursanız sevinirim 🙃

böyle diyecekler hiç demesin daha iyi. Oyunun orijinaline sahibim sonuçta.

Çözüm
Oyunu Epic Games'ten seçtiğiniz bir klasöre indirmeye başlatın ve sonra indirmeyi duraklatın. Epic Games'in indirme yaptığı klasöre korsan GTA 5 dosyalarını kopyalayıp atın. Bilgisayarı yeniden başlatıp Epic Games'ten indirmeyi devam ettirin. Dosyaları doğrulayıp indirme yapacaktır ve zaten olan dosyalar inmeyecektir. İnecek dosya boyutu yine 20-40 GB'ı filan bulabilir.

İndirme tamamlandıktan sonra korsan GTA 5'i silebilirsin. Bu işe yaramazsa bir önlem gibi düşün. Yedekte dursun, işe yararsa silersin.
Oyunu Epic Games'ten seçtiğiniz bir klasöre indirmeye başlatın ve sonra indirmeyi duraklatın. Epic Games'in indirme yaptığı klasöre korsan GTA 5 dosyalarını kopyalayıp atın. Bilgisayarı yeniden başlatıp Epic Games'ten indirmeyi devam ettirin. Dosyaları doğrulayıp indirme yapacaktır ve zaten olan dosyalar inmeyecektir. İnecek dosya boyutu yine 20-40 GB'ı filan bulabilir.

İndirme tamamlandıktan sonra korsan GTA 5'i silebilirsin. Bu işe yaramazsa bir önlem gibi düşün. Yedekte dursun, işe yararsa silersin.

Çözüm
Epic Games'ten seçtiğiniz bir klasöre indirmeye başlatın ve sonra indirmeyi duraklatın. Epic Games'in indirme yaptığı klasöre korsan GTA 5 dosyalarını kopyalayıp atın. Bilgisayarı yeniden başlatıp Epic Games'ten indirmeyi devam ettirin. Dosyaları doğrulayıp indirme yapacaktır ve zaten olan dosyalar inmeyecektir. İnecek dosya boyutu yine 20-40 GB'ı filan bulabilir.

Birebir aynısını yaptım (eğer nasıl yapacağını bilemeyen varsa videoya da bakabilir. Ben ilk seferde yanlış bir şey yapmışım. O yüzden hata vermiş) Üstüne 29.7 GB indirme istedi. Şu an 10 GB kaldı. Onu da indirdiğimde muhtemelen sorunsuz çalışacaktır. Çalıştığında buraya ekleyeceğim 😃.

Yeni konular

Geri
Yukarı