[Korsan] GTX 1660S sistemde GTA IV takılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TizyanoMert

Centipat
Daha fazla  
Ryzen 5 3600, GTX 1660 Super, 16 GB RAM sistemim var. GTA 4'te takılmadan oynayamıyorum. 1-2 dakikada bir 1 saniye donuyor. FPS düşüşleri zaten cabası.
Bu oyunu sorunsuz oynamanın bir yolu yok mu? Oyunum orijinal ve SSD'ye kurulu. 1.7 ve 1.8 patchlerini denedim, 1.7'de bir nebze daha iyi çalışıyor.

Sadece GTA 4'te mi oluyor? GTA 4'ün problemli bir oyun olduğunu biliyorum. Sadece GTA 4'te oluyorsa fazla takmanıza gerek yok bence.

Ekraniniz, oyunu oynadiginiz cozunurluk/ayar nedir? G-Sync kullaniyor musunuz?

Ryzen 5 3600, GTX 1660 Super, 16 GB RAM sistemim var. GTA 4'te takılmadan oynayamıyorum. 1-2 dakikada bir 1 saniye donuyor. FPS düşüşleri zaten cabası.
Bu oyunu sorunsuz oynamanın bir yolu yok mu? Oyunum orijinal ve SSD'ye kurulu. 1.7 ve 1.8 patchlerini denedim, 1.7'de bir nebze daha iyi çalışıyor.
GTA IV optimizasyonu berbat bir oyun, fazla takmanıza gerek yok.

Sadece GTA 4'te mi oluyor? GTA 4'ün problemli bir oyun olduğunu biliyorum. Sadece GTA 4'te oluyorsa fazla takmanıza gerek yok bence.
Böyle bir şey yok. Arkadaşın sisteminin bire bir aynısını kullanıyorum ve öyle bir sorun yok. Tamam sorunlu bir oyundu ama genel olarak grafikler patates gibi olduğu halde düşük FPS vermesiydi. Takılmayla ilgili bir problem asla yaşanmadı bu oyunda.

Oyununuz DVD versiyon mu?

Optimizasyonu berbat diye bir geçiştirme yok yalnız. 9 yıldır oynadığım bir oyun, 9 yıldır 1 kere takılma yaşamadım.

En yüksek ayar neyse onda oynuyorum, düşük ayarları da denedim oyun inanılmaz sorunlu. 2K 144Hz monitör ile oynuyorum. G-Sync kapalı.
Oyunu Steam, Torrent, DVD hangi şekilde oynuyorsunuz? Ben DVD versiyonunu internetten bulduğum bir launcher ile DVD'siz sorunsuz oynuyorum. Yama olarak 1080 kurulu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı