Korsan Java ve Microsoft Minecraft Sürümleri Beraber Oynanabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows 10 Edition ise oynayamazsınız. Java Edition ise oynayabilirsiniz.
Örneğin Aternos üzerinden server açıp beraber Survival oynayabilirsiniz.

Windows Edition da oynanıyor.

Java için:
Çoğu kişi yanlış bilgi veriyor kısaca anlatayım. Arkadaşınız tek oyunculu girip yerel ağda paylaş yaptıktan sonra sohbette çıkan portu modemden açıp IP adresi ve portu size verirse, siz çok oyunculu oyun kısmından bağlanıp oynayabilirsiniz. Bunun tam tersi de geçerli. Ayrıca sunucuda oynamak istiyorsanız online-mode=false olmalıdır. İmzamdan rehberi bulabilirsiniz.
Hayır hiçbir şekilde Bedrock (Store sürümü) ve Java ile oynayamazlar birlikte.

Yanlış bilgi vermeden önce araştırın, bilmiyorsanız konuya mesaj atmak zorunda değilsiniz. 2 adet eklenti kullanılarak Bedrock ve Java beraber oynayabiliyor.

Admin başlığı değiştirmiş.:(
Arkadaşlar, Java sürümü kullanıyorum. Admin bayağı değiştirmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi vermeden önce araştırın, bilmiyorsanız konuya mesaj atmak zorunda değilsiniz. 2 adet eklenti kullanılarak Bedrock ve Java beraber oynayabiliyor.
Nasıl oynanıyor kardeşim? Anlatta bizde oynayalım.

Anlattığım gibi oynayabilirsiniz.

Nasıl oynanıyor kardeşim? Anlatta bizde oynayalım.

Üslubunuzu değiştirirseniz sevinirim ben sizin kardeşiniz değilim, Bukkit indirdikten sonra plugins klasörüne GeyserMC ve Floodgate eklentilerini atıp belirli ayarlamaları yapınca Cross-Platform oynanıyor.

Anlattığım gibi oynayabilirsiniz.

Üslubunuzu değiştirirseniz sevinirim ben sizin kardeşiniz değilim, Bukkit indirdikten sonra plugins klasörüne GeyserMC ve Floodgate eklentilerini atıp belirli ayarlamaları yapınca Cross-Platform oynanıyor.

Teşekkür ederim bazı arkadaşlar gibi terslemeyip düzgün cevap verdiğiniz için.

Konunun onaylanması => Hata
Konunun kilitlenmemesi => Hata

Forumda açıkça korsana destek yasaktır ibaresi var ki buna tek istisna açılan konunun üyenin ilk mesajı olması. 29 mesajınız var. O kritere de uymuyorsunuz. Moderatöre teşekkür edeceğiniz yerde "admin başlığı değiştirmiş :(" Nankörsünüz.

Konunun onaylanması => hata.
Konunun kilitlenmemesi => hata.

Forumda açıkça korsana destek yasaktır ibaresi var ki buna tek istisna açılan konunun üyenin ilk mesajı olması. 29 mesajınız var. O kritere de uymuyorsunuz. Moderatöre teşekkür edeceğiniz yerde "admin başlığı değiştirmiş :(" nankörsünüz.

İlk mesajım falan değil bundan önce de konu açtım. Admine sinirlenmedim sadece bazı arkadaşlar Java mı diye sormuş onu bilgilendirmek için yazdım ve neden başta öyle yazmadın diyenler olursa diye de admin değiştirmiş yazdım bu kadar basit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı