[Korsan] Life is Strange before the storm DVD nasıl silinir?

yareeebn

Picopat
Daha fazla  
Boşu boşuna para vermek istemediğim için korsan oyun indirmiştim DVD sürücüsü kurdu. Nasıl silebilirim?

1672144709027.png

Kurulumu yaptiktan sonra istersen silebilirsin onu bir problem olmaz. Guzel oyun bu arada.

Sağ tıkla çıkart de.

Ama ondan önce içini açıp kurulumu yap.

Ayrıca korsana destek yok.

Anladım. Hikaye oyunu olduğu için korsan indirmiştim. Teşekkür ederim. Direkt bu indirdiğim oyunu silip almaya gideceğim..

Kurulumu yaptiktan sonra istersen silebilirsin onu bir problem olmaz. Guzel oyun bu arada.

Evet, ilk lis oyununu oynayalı 2 ay oldu canım sıkılmıştı buna da başlayayım dedim. Bu bitince arkadaşımın ısrarları üzerine Last of Us başlayacağım.

Sağ tıkla çıkart de.

Ama ondan önce içini açıp kurulumu yap.

Ayrıca korsana destek yok.

Çıkart dedim fakat ana diskimdeki alan hala aynı. Azalmadı veya çoğalmadı. Silindiğini sanmıyorum.

Direkt tüm oyunu ve diski sildim fakat hala alan kaplıyor. Ne yapmam gerek

Son düzenleme:
Direkt tüm oyunu ve diski sildim fakat hala alan kaplıyor. Ne yapmam gerek?

Böyle bir durumla daha önce karşılaşmadım, bilgisayarını yeniden başlatmayı denedin mi?

Evet. Ama hala kaplıyor.

Oyunu Denetim Masası'ndan mı sildin yoksa klasöründen mi sağ tıklayıp sildin? Belki belgeler ya da kullanıcılar, appdata klasöründe kalıntıları kalmış olabilir. Hiç mi alan açılmadı?

Oyunu Denetim Masası'ndan mı sildin yoksa klasöründen mi sağ tıklayıp sildin? Belki belgeler ya da kullanıcılar, appdata klasöründe kalıntıları kalmış olabilir. Hiç mi alan açılmadı?
Evet, hiç alan açılmadı ve denetim masasından sildim.
para vermemek için düştüğüm hallere bak.. güvenlikle ilgili bir sorun çıkmasını istemediğim için silmek istiyordum.

Evet, hiç alan açılmadı ve Denetim Masası'ndan sildim.
Para vermemek için düştüğüm hallere bak. Güvenlikle ilgili bir sorun çıkmasını istemediğim için silmek istiyordum.

DVD sürücüsü olarak gene gözüküyor mu şu an? WinDirStat ile nerede yer kaplıyorsa orada görebilirsin yer kaplayan dosyaları gösterecek. Bir de oyunu tekrar indirip Revo Uninstaller ile kalıntısız kaldırmak var.

Yeni konular

Geri
Yukarı