Korsan oynadığımız oyunu sonradan alsak sıkıntı çıkar mı?

Çatır çatır kullanın paranız yoksa. Daha sonra satın alırsınız. Oyun oynamak herkesin hakkı. Virüs yememeye dikkat edin.

Ya şu herkese önermeyi bırakın doğru düzgün internet gerekiyor e o interneti alan adam oyun da alır hatırlatırım ülkedeki ortalama hız 7.
720p için 15 mbps download gerektiriyor. Ülkedeki ortalama hız 7 olur mu? En kötüsü bile 10 mbps olarak satılıyorken o da 8 mbps alıyor.

"Hem İslam açısından hem de etiklik açısından."

İkisi açısından da bir şey olmaz çünkü Minecraft yapımcıları zamanında parası olmayan korsan oynasın bizim oyunumuzu demiştir.

Sadece fikir vermiş neden agresifsiniz bu kadar? Hem 15 MB ve üstü olan herkes oyun alabiliyor mu cidden?
15 sadece görüntü verir ben 16 ile denedim üstüne üstlük fiber. Arkadaşım İstanbul'da o da fiber ~20 alıyor. Ülkenin yine çoğusu ADSL kullanıyor.
Ayrıca hep bu söyleniyor bu yüzden sıktı artık.

720p için 15 mbps download gerektiriyor. Ülkedeki ortalama hız 7 olur mu? En kötüsü bile 10 mbps olarak satılıyorken o da 8 mbps alıyor.
Denedin mi? Kopmalar desen var takılma var. ADSL ile alıyorlar genel olarak hızları. Benim dediğim 10 alınsa bile 5 6 arası alınıyor.

Geri
Yukarı