Korsan oynamak veya oynamamak arasında kaldım

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Oyunların fiyatı çok fazla olmaya başladı ve bilgisayarım kaldıracak mı bilmediğim için bir de iade için 1 hafta beklemek istemiyorum. Ama bir yandan da adamlar o kadar emek vermiş diyorum. Ne yapsam bilemedim. Bu arada daha yeni Noita iade ettim ve 32 TL iadem paparadan gelmiyor. E-posta at dediler attım yine dönüş olmadı bu sebepten de pek alasım gelmiyor.

Hocam yeni pp hayırlı olsun,ayrıca bence bir oyunu korsan oynadıkta sonra çok beğenirsen (vay be adamlar ne oyun yapmış) gibi bir duruma girince saygı olarak oyunu satın almak gerçek bir gamer geleneğidir.

Hocam yeni pp hayırı olsun,ayrıca bence bir oyunu korsan oynadıkta sonra çok beğenirsen (vay be adamlar ne oyun yapmış) gibi bir duruma girince saygı olarak oyunu satın almak gerçek bir gamer geleceğidir.
Teşekkür ederim. İşte dediğiniz gibi. Oyunu beğenirsen ve PC kaldırırsa satın al bu kadar basit. Arkadaş sanki korsan alınca artık daha orijinal alamayacakmış gibi konuşmuş.

Teşekkür ederim. İşte dediğiniz gibi. Oyunu beğenirsen ve PC kaldırırsa satın al bu kadar basit. Arkadaş sanki korsan alınca artık daha orijinal alamayacakmış gibi konuşmuş.
Hocam birde şey diyen zenginlerde var (korsanmı oynuyon seni vatan haini emek hırsızı lets go brrrrrrrr) yapan bazı yüksek zekalılar var maalesef.

Kurulum olayları sıkıntılı o sitede virüs konusunda bende bir sorun yaşamadım zaten adminleriyle iletişim gıcık oluyor.
Evet o konuda haklısınız. Bazı oyunları kurmak biraz sıkıntılı. Adminleriyle iletişim desen yine kanser. Öbür türlü virüs konusunda güvenilir ama dediğiniz gibi.

Hocam birde şey diyen zenginlerde var (korsanmı oynuyon seni vatan haini emek hırsızı lets go brrrrrrrr) yapan bazı yüksek zekalılar var maalesef.
Orijinalci olup korsancılara, korsancı olup orijinal kullananlara laf atanlara gerçekten sinir oluyorum. "Herkesin hayatına kimse karışamaz." sonuçta :D

Yeni konular

Geri
Yukarı